Co Zrobić, Aby Nie Pachnieć Marihuaną

Nie znamy zbyt wielu osób, które publicznie chciałyby chwalić się z faktu, że są na haju – a już tym bardziej nie znamy nikogo, kto cieszyłby się, że wygląda jakby był na haju, lub pachniał marihuaną po wypaleniu jointa. I nie dzieje się tak dlatego, że chcą oni kryć się z paleniem marihuany. Po prostu, wszyscy użytkownicy marihuany dobrze wiedzą, co znaczy być osądzanym i krytykowanym głośno przez resztę społeczeństwa.

Nas też to denerwuje, dlatego przygotowaliśmy artykuł na temat sposobów, które pomogą ci poradzić sobie z zapachem marihuany po wypaleniu jointa!

Aby uchronić się przed koniecznością radzenia sobie z niezręcznymi spojrzeniami za każdym razem, gdy palisz marihuanę, warto abyś miał przy sobie kilka kluczowych przedmiotów, które pozwolą ci normalnie funkcjonować w społeczeństwie, bez wzbudzania niechcianych podejrzeń.

• Krople do oczu

Jednym z najważniejszych produktów są tutaj krople do oczu. Większość użytkowników po spożyciu marihuany doświadcza tego efektu ubocznego – ich oczy stają się niesamowicie czerwone. Wystarczy jedno zaciągnięcie, a ich oczy płoną. Aby sobie z tym poradzić, zalecamy trzymanie buteleczki kropli do oczu w samochodzie, plecaku, a także w domu.

Jeśli chodzi o to, jaką markę kropli do oczu wybrać – najlepiej abyś przetestował to sam na sobie. Na rynku znajdziesz ogromny wybór, tanich, drogich, dostępnych w przystępnych cenach, małych oraz dużych kropli, które złagodzą czerwień twoich oczu na co najmniej trzy godziny.

Ogólna zasada: Jeśli twoje usta są suche (a są), oczy również.

• Gumy, miętówki, płyn do płukania jamy ustnej

Bądźmy szczerzy, jeśli palisz marihuanę, czuć to w twoim oddechu. Nie ważne jaki smak miała twoja marihuana podczas wdychania jej, zaufaj nam – twój oddech nie jest aż tak przyjemny. Na tym świecie jest niewiele rzeczy, które są gorsze niż rozmowa z osobą o nieświeżym oddechu.

Gumy do żucia są prawie tak samo ważne jak krople do oczu. Upewnij się, że zawsze masz jakieś pod ręką.

• Płyn do dezynfekcji rąk

Jeśli palisz jointy, twoje palce zawsze będą pachnieć marihuaną. Jest to część procesu, którą musisz zaakceptować.

Ale to nie znaczy, że tak ma pozostać. Zawsze miej przy sobie środek do dezynfekcji rąk. Po zakończeniu palenia umieść niewielką ilość żelu na dłoni i dokładnie rozetrzyj go wokół palców.

Jedynym problemem jest to, że dezynfekcja rąk ogromnie wysusza ręce i pozostawia je bardzo suchymi. Zalecamy zatem zainwestowanie w dobrej jakości krem do rąk, który rozwiąże ten problem.

• Chusteczki nawilżane

Czy kiedykolwiek doświadczałeś tak mocnych efektów, że musiałeś przemyć swoją twarz zimną wodą, aby się choć trochę obudzić? Jeśli tak, koniecznie czytaj dalej.

Nie jest to problemem, jeśli palisz marihuanę w domu i możesz po prostu udać się do łazienki, aby przemyć swoją twarz. Ale co zrobić, kiedy nie masz pod ręką wody? Nie martw się, na to również mamy rozwiązanie! Wystarczą mokre chusteczki.

• Sprej do ciała

Oprócz powyżej wymienionych produktów, powinieneś zadbać także o sprej do ciała lub perfumę. Pozwoli ci to zminimalizować aromat marihuany, którym pachną twoje ciuchy i skóra.

Uwaga: Jeśli paliłeś marihuanę w małym, zamkniętym pomieszczeniu (lub w samochodzie), żaden sprej do ciała nie będzie w stanie ci pomóc. Będziesz naprawdę cuchnieć marihuaną i jedynym sposobem jest wzięcie prysznica i zmiana ubrań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.