Przejdź do sklepu z nasionami marihuany thc-thc.com, gdzie znajdziesz różne odmiany feminizowane i szybko rosnące automaty xxl

Uwaga na Temat Odmian Hybrydowych

Technicznie rzecz biorąc, wszystkie odmiany konopi – z wyjątkiem tych lokalnych – są hybrydami, łącząc efekty genetyki macierzystej w jeden szczep.

Uwaga na Temat Odmian Hybrydowych, CannApteka.pl

Na przykład popularna odmiana Girl Scout Cookies podobno wyciąga swoją genetykę z czystej sativy Durban Poison i hybrydowej odmiany OG Kush, która z kolei jest skrzyżowaniem Chemdawg i Hindu Kush. Tak jak Girl Scout Cookies jest produktem rozmnażania, sama odmiana została użyta jako rodzic do stworzenia kilkudziesięciu odmian, które obecnie znajdują się na sklepowych półkach.

Wyszukanie genetyki odmian hybrydowych może okazać się niemożliwe, ponieważ istnieje obecnie ponad dwa tysiące różnych nazw odmian, z których każda ma własne, unikalne drzewo genealogiczne. Im dalej hybryda znajduje się od pierwotnej odmiany, tym więcej odmian brało udział w utworzeniu jej genetyki.

Odmiany przyjmują charakterystykę odmian rodzicielskich, w tym ich zapach i profile smakowe. Ta zdolność do krzyżowania tworzy niemal nieskończoną możliwość kombinacji terpenów i kannabinoidów. Umożliwia to także hodowcom tworzenie niezliczonej ilości efektów. Efekty te będą manifestować się jako dominujące w indica, sativa, lub zrównoważone – hybrydowe.

Gdy kupujesz odmianę hybrydową w lokalnym sklepie, sprzedawca powinien być w stanie powiedzieć ci, czy dominuje w niej sativa, indica, czy jest to może 50/50 o zrównoważonym wpływie sativa jak i indica. Znajomość rodzicielskiej genetyki i proporcji dominacji indica lub sativa może pomóc nowym użytkownikom w znalezieniu odmiany, która najlepiej pasuje do ich indywidualnych preferencji.

Więcej na temat odmian hybrydowych, ale również czym się różnią poszczególne gatunki marihuany od hybryd znajdziesz w artykule: Indica, Sativa i Hybryda: W Czym Tkwią Różnice?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.