Jak marihuana może zastąpić percocet?

Zacznijmy od tego co to jest percocet. Jest to lek stosowany w łagodzeniu silnego bólu. Zawiera dwa różne leki przeciwbólowe, które współpracują ze sobą, aby rozwiązywać kolejne objawy – oksykodon i acetaminofen. Często stosujemy każdego rodzaju środki przeciwbólowe same w sobie, ale dodanie acetaminofenu do oksykodonu nasila jego działanie.

Medyczna marihuana może chronić pacjentów, pozwalając im całkowicie uniknąć uzależnienia od percocetu.
Cannabis charakteryzuje bardzo niskie prawdopodobieństwo uzależnienia i jak do tej pory odnośnie przedawkowania spowodowało zero zgonów. Kraje, które oferują opcję medycznej marihuany, doświadczają o 25 procent mniej przypadków przedawkowania leków na receptę.

Od dziesięcioleci wiemy o przeciwbólowych właściwościach cannabis. Od lat 70 wiele badań wykazało, że kannabinoidy, aktywne składniki w marihuanie, mogą skutecznie łagodzić ból. Naukowcy ciągle prowadzą badania, aby utorować drogę do legitymizacji marihuany jako środka przeciwbólowego.

Oba główne kannabinoidy, CBD jak i THC mają właściwości przeciwbólowe, co sprawia, że stany bólowe można leczyć prawie każdym rodzajem marihuany. Możesz wybrać lekarstwa takie jak kremy, nalewki, kapsułki, artykuły spożywcze czy suszone rośliny. Ze względu na to, że tak wiele chorób sprawia, że czujesz ból, marihuana działa również na łagodzenie innych wspólnych objawów chronicznych problemów zdrowotnych.

Marihuana łagodzi mdłości, bezsenność, problemy z apetytem i wiele innych. Można ją stosować do zastąpienia lub wzmocnienia wielu leków naraz.

W zależności od tego, ile marihuany potrzebujesz i co zaleci ci lekarz, możesz ją stosować do uzupełniania lub całkowitego zastąpienia środków przeciwbólowych takich jak percocet.

Nawet jeśli nie możesz przyjmować tylko i wyłącznie cannabis, możesz zmniejszyć dawki przyjmowania ryzykownego leku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.