Recenzja Odmiany Marihuany Sin City Kush

Szukasz czegoś ciężkiego? Sin City Kush zapewnia wysoki poziom uspokojenia, który całkowicie eliminuje jakikolwiek ból. Sin City Kush oferuje konsumentom naprawdę mocno cielesne doświadczenie. Ta roślina może wymagać nieco więcej uwagi podczas uprawy, ale lekki i kwiatowy aromat oraz mocne efekty czynią ją jedną z najlepszych odmian indica na świecie.

Sin City Kush jest odmianą hybrydową, w której dominuje indica (80 procent), a która hodowana jest przez Alphakronik Genes. Jest to skrzyżowanie pomiędzy Las Vegas Purple Kush (LVPK) oraz Snowdawg. LVPK to mocna kalifornijska indica, a Snowdawg jest potomkiem Chemdawg, sativy która bardzo popularna jest na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych.

Sin City Kush często wytwarza ponad 20 procent THC. Choć plony często są średnie, roślina jest doskonałym wyborem dla osób szukających pięknych kwiatów, które dostarczają dużej ilości THC. W większości odmian indica, sedatywne działanie roślin uważa się za powodowane wyższym poziomem mircenu. Mircen jest terpenem (cząsteczką aromatyczną), która dostarcza piżmowego, podobnego do mango zapachu. Sin City Kush w bazie posiada piżmo, ale ma także tendencję do wyrażania uroczego liliowo – winogronowego aromatu. Sin City Kush jest z pewnością odmianą, którą warto spróbować.

Sin City Kush to odmiana, po którą warto sięgać późnym wieczorem lub nocą. Nierzadko powoduje przylepienie do kanapy. Mimo, że doświadczenie jest głównie skupione na ciele, możemy spodziewać się również przyjemnego, mglistego uczucia szczęścia. Sięgasz po nią wtedu, kiedy jesteś gotowy aby zapomnieć o stresującym dniu i możesz wreszcie zrzucić buty i położyć się przed telewizorem. Konsumenci medyczni kochają tę odmianę ze względu na ulgę w bólu chronicznym, skurczach mięśni oraz różnych napięciach.

Odmiana Sin City Kush jest również popularna wśród tych, którzy muszą na co dzień radzić sobie z objawami jaskry, migreny, bezsennością, przewlekłym stresem oraz depresją.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.