Recenzja Odmiany Konopi MK Ultra

MK Ultra to odmiana słynna z powodowania przyklejenia do kanapy (couchlock), czyli dobrze zbalansowana hybryda, która w większości opiera się na korzeniach indica. Odmiana ta znana jest z mocnych efektów psychicznych, co nie jest niespodzianką biorąc pod uwagę jej pochodzenie. Kwiaty, które produkuje są lepkie, gęste, a jej aromat jest tak mocny, że od razu można go wyczuć.

MK Ultra to skrzyżowanie OG Kush z g-13, wyhodowane przez TH Seeds. Odmiana zdobyła liczne prestiżowe tytuły nagród.

1. Efekty

Silnie działająca indica sprawia, że przy stosowaniu tej hybrydy należy zachować ostrożność, zwłaszcza jeśli jesteś początkujący w temacie konsumpcji cannabis. MK Ultra znane jest z mocnych efektów, powodujących silne odprężenie nawet w przypadku najbardziej odpornych użytkowników. To sprawia, że jest ona idealnym sojusznikiem w przypadku dnia, kiedy wszystko co tak naprawdę chxesz robić, to rozpłynięcie się na kanapie i osiągnięcie wewnętrznego spokoju.

MK Ultra może sprawić, że poczujesz się ciężko, ale jednocześnie sprawi, że twój umysł doświadczy euforii, a także pozytywnego uniesienia. Ta hybryda może powodować senność, zwłaszcza w dużych dawkach, więc jeśli potrzebujesz jedynie łagodnego odpoczynku nie przesadzaj z ilością.

Ta odmiana jest czystą rozkoszą i najlepszym towarzyszem radosnego stanu umysłu. MK Ultra wywołuje śmiech następujący bez ostrzeżenia oraz sprawia, że poczujesz się tak, jakbyś owinął się ciepłym kocem pozytywnego myślenia. MK Ultra może również powodować gastrofazę, więc przygotuj przekąski, aby uprzyjemnić swoje doświadczenie z tą odmianą.

2. Zapach

MK Ultra posiada mocny zapach, który szybko wypełni każde pomieszczenie. Pachnie ziemią, ale posiada również słodkie nuty.

3. Smak

Bardzo przyjemny smak, posiadający różnorodną mieszankę smaków. MK Ultra smakuje ziemiście, posiada kremowy i słodki dym przyklejający się do języka.

4. Działania niepożądane

Jak w przypadku każdego mocnego dymu, możesz spodziewać się kilku efektów ubocznych. MK Ultra może powodować uczucie odwodnienia, suchość w ustach, swędzenie oczy. W rzadkich przypadkach występują lekkie zawroty głowy.

MK Ultra jest dosyć silną odmianą, które może pozostawiać uczucie lekkiej paranoi, dlatego nie sięgaj po nią, gdy jesteś początkującym użytkownikiem.

5. Medycyna

MK Ultra to bardzo silna odmiana, dlatego określana jest jako odmiana nocna, szczególnie w przypadku użytkowników medycznych. MK Ultra może być mocnym środkiem odprężającym, zajmującym się chronicznym stresem, ze względu na pozytywny wpływ na kreowanie wewnętrznego stanu rozluźnienia nawet u najbardziej zestresowanych osób.

MK Ultra jest również niezawodnym sposobem na łagodzenie przewlekłego bólu. Ta hybryda ma możliwość wyeliminowania nawet najbardziej uporczywego bólu, takiego jak migreny, skurcze mięśni, przewlekły ból pleców.

Ta hybryda znana jest również ze swojej skuteczności w leczeniu bezsenności i może pomóc pacjentom w osiągnięciu bardziej zrelaksowanego stanu umysłu. MK Ultra łagodzi uczucie depresji i z powodzeniem może być stosowana w przypadku osób chorych na raka, które cierpią z powodu braku apetytu wskutek inwazyjnych zabiegów medycznych.

6. Uprawa

MK Ultra jest idealnym wyborem, jeśli szukasz odmiany do uprawy indoor, zarówno glebowej jak i hydroponicznej. Jeśli zdecydujesz się uprawiać MK Ultra outdoor, pamiętaj aby trzymać ją z daleka od mrozu oraz uprawiać w łagodnym klimacie śródziemnomorskim.

7. Czas kwitnienia

Indoor: 8 – 9 tygodni.
Outdoor: ta hybryda powinna być gotowa do zbiorów około końca września, początku października.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.