7 – letnia dziewczynka pokonała raka dzięki marihuanie

Trzy lata temu, u siedmioletniej Natally Brown zdiagnozowano mięśniakomięsaka prążkowanokomórkowego, postać raka wpływającego na tkanki i węzły chłonne. W walce z chorobą wykorzystywano chemioterapię, jak i również medyczną marihuanę, która okazała się znacznie bardziej korzystna niż standardowe metody leczenia raka. Roślina nie tylko pomogła Nattaly przybrać na wadze, ale także zapewniła, że dziewczynka już od prawie sześciu miesięcy jest zdrowa. Dawanie dzieciom cannabis nadal jest bardzo delikatnym tematem, ale matka, Alyssa Schuck nie żałuje. Obecnie, dziewczynka żyje i jest bardzo szczęśliwa!

Siedmioletnia Natally Brown z Battle Creek, stan Michigan, jest szczęśliwym dzieckiem, które odzyskało włosy. Dla niektórych osób może to wcale nie oznaczać wiele, ale dla innych – jak Natally – oznacza wszystko.

Trzy lata temu u Natally zdiagnozowano mięśniakomięsaka prążkowanokomórkowego, raka, który wpływa na tkanki i węzły chłonne. Od tego czasu dziewczynka walczyła z cyklami chemioterapii i wszystkimi okropnymi skutkami ubocznymi, które towarzyszą temu procesowi.

Mimo, że chemia była bardziej szkodliwa niż korzystna, medyczna marihuana uratowała dziecku życie. Od czasu rozpoczęcia przyjmowania substancji, Natally nie tylko zyskała na wadze, ale także otrzymało lekarstwo na stany lękowe, które jednocześnie powstrzymało problemy ze snem jak i ataki płaczu.

Pomimo, że u Natally przerwano chemię bardzo wcześnie, ostatnie skanowanie wykazało absolutnie brak jakichkolwiek oznak raka. Jeśli skanowanie, które ma odbyć się w przyszłym miesiącu wykaże podobny wynik, sprawa dziewczynki zostanie oficjalnie domknięta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.