Niedziela to najlepszy dzień

Niedziela to najlepszy dzień na zapalenie indici.

Niedziela to dzień przeznaczony na relaks, dlatego też niedziele same w sobie dosłownie zostały stworzone do palenia lepkich, rozluźniających indic.

• Indica jest najlepszym wyborem po sobotniej imprezie

Prawdopodobnie trochę poimprezowałeś w sobotnią noc.. prawda? Zazwyczaj w takich momentach niedzielny poranek nie jest najłatwiejszy – głowa boli jak diabli. Niedziela zazwyczaj spędzana jest przez większość społeczeństwa na kanapie… na odzyskiwaniu sił po sobocie.
Zaletą odmian indica, takich jak Bubba Kush jest to, że doskonale uśmierzają ból głowy i inne dolegliwości bólowe właśnie ze względu na swoje właściwości przeciwbólowe.

• Niedziela to dzień przeznaczony na relaks

Nawet jeśli nie potrzebujesz pomocy, ponieważ nie imprezowałeś w sobotę – niedziela to dzień na relaks, prawda?
Dla wielu ludzi niedziela są ostatnią szansą na relaks, zanim wrócą po weekendzie do pracy lub szkoły.

• Żadnej paranoi!

Uwielbiamy energetyczny i twórczy haj jaki bezpośrednio powiązany jest ze stosowaniem sativy, ale w przypadku zbyt dużej dawki, lub zbyt wysokiej zawartości THC… no cóż, może powodować lekką paranoję. Jednak niedziela to dzień, w którym wolimy nie ryzykować, w 100 procentach stawiamy na relaks i spokojną głowę.

• Kiedy bardzo potrzebujesz sn u…

Dla kogoś kto cierpi na bezsenność tak samo jak my, spalenie dobrej indici wieczorem, tuż przed pójściem spać, działa lepiej niż jakikolwiek środek nasenny (Benadryl działa równie dobrze, ale posiada mnóstwo skutków ubocznych, jak na przykład dezorientacja, brak koncentracji następnego dnia itp.).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.