sklep z feminizowanymi nasionami marihuany i konopi

Sprzedaż Marihuany Podczas Pandemii

Sprzedaż Marihuany Podczas Pandemii, CannApteka.pl

Na początku pandemii COVID-19 było wiele niewiadomych, nie tylko dla dużej populacji, ale także dla stanów i miejscowości, które próbowały dowiedzieć się, jakie firmy mają pozostać otwarte i jakie wytyczne należy wdrożyć, aby utrzymać pracowników a konsumenci byli bezpieczni. Na szczęście, dla legalnego przemysłu konopnego i konsumentów, punkty sprzedaży marihuany zostały uznane za przedsiębiorstwa niezbędne, co pozwoliło im operować – jedynie z pewnymi ograniczeniami.

Choć pozwolono na to, by sprzedaż cannabis pozostała otwarta, nastąpiło kilka zmian. Dzięki nowym wytycznym dotyczącym zdrowia i bezpieczeństwa publicznego konsumenci rzadziej wychodzili ze swoich domów, aby dokonywać zakupów czegokolwiek, a tym bardziej marihuany. W rezultacie, zmienił się rodzaj marihuany jaką kupowali.

Z danych wynika jedno: konsumenci kupują więcej marihuany z legalnych źródeł niż kiedykolwiek wcześniej i wydaje się, że gromadzą zapasy.

Trendy w sprzedaży marihuany podczas pandemii:

• Według jednej z platform, przychody ze sprzedaży cannabis wzrosły od 52 do 130%.
• Na tej samej platformie liczba nowych użytkowników składających zamówienia online wzrosła o 142%.
• Firma Headset, zajmująca się analizą sprzedaży konopi indyjskich, przyjrzała się danym sprzedaży z Kalifornii, Kolorado, Nevady i Waszyngtonu przed COVID, zdefiniowanymi jako okres od 1 stycznia do 6 marca 2020 roku. Wstępne odkrycie jest takie, że konsumenci wydają się unikać produktów, którymi normalnie trzeba się dzielić, lub muszą być często wymieniane/ kupowane. Wzrosła natomiast sprzedaż skrętów.

Sprzedaż Marihuany Podczas Pandemii, CannApteka.pl

Wyjaśnienie zmian w trendach konsumenckich

Analitycy uważają, że ta zmiana jest ponownie napędzana przez wytyczne dotyczące zdrowia publicznego, które zalecają konsumentom rzadsze wychodzenie z domu. Drugim czynnikiem powodującym wzrost sprzedaży kwiatów może być również obawa o dostęp konsumentów do ulubionych odmian, co jest ważnym czynnikiem, szczególnie w przypadku pacjentów medycznych.

Nieoczekiwane odkrycie w danych sprzedażowych pokazało, że konsumenci kupują więcej napojów cannabis, które przed pandemią były kategorią niszową. Do tej pory sprzedaż napojów wzrosła o 14 procent.

Zdecydowanie najczęściej kupowanymi produktami cannabis podczas pandemii COVID są produkty spożywcze; odnotowano 28% wzrost ich sprzedaży. Liderzy branży przypisują tę zmianę kilku czynnikom: konsumenci szukają sposobów spożywania konopi indyjskich, które nie wymagają wielokrotnego działania ręka-usta, czego wymagają metody takie jak skręty i waporyzatory. Drugim czynnikiem są szkody zdrowotne wynikające z wdychania konopi bezpośrednio do płuc. Chociaż eksperci odkrywają coraz więcej o tym, jak jak COVID wpływa na organizm podczas pandemii, COVID-19 jest uważany za chorobę układu oddechowego, która może poważnie uszkodzić drogi oddechowe, w tym płuca.

Kolejną zaletą spożywania produktów spożywczych jest to, że jest to bezwonna i dyskretna metoda konsumpcji. Coraz więcej czasu spędza się w pomieszczeniach z rodzinami lub współlokatorami, a wielu konsumentów próbuje znaleźć sposób na złagodzenie niepokoju i bezsenności, które ten rok przyniósł tak wielu osobom.

Nie wiadomo dokładnie, w jaki sposób skutki pandemii COVID będą nadal kształtować rynek konopi indyjskich po ustąpieniu wirusa, chociaż praktycznie na pewno będą to trwałe skutki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.