Marihuana pomaga w odzyskaniu zdrowia?

Czy marihuana powinna być częścią w procesie odzyskiwania zdrowia?

Czy marihuana powinna być wykorzystywana jako element w procesie odzyskiwania zdrowia? Czy stosowanie marihuany może powstrzymać ludzi przed niebezpiecznymi lekami, czy tabletkami na receptę?
Co myślą na ten temat osoby dorosłe, które były uzależnione?

Jednym z argumentów, którym demonizuje się cannabis jest kłamstwo, że cannabis jest narkotykiem prowadzącym do stosowania ciężkich narkotyków, takich jak metaamfetamina i heroina. Istnieje wiele dowodów na to, że marihuana nie jest narkotykiem.
Nawet były prokurator generalny, który urzędował pod administracją prezydenta Obamy przyznał, że marihuana nie jest narkotykiem, ale mianem narkotyku możemy nazwać pigułki na receptę.

W Stanach Zjednoczonych trwa obecnie kryzys opiatowy. Nadużywanie pigułek na receptę jest naprawdę na wysokim poziomie, rujnują one życie naprawdę wielu osób.

Niestety, ale pacjenci uzależniają się od pigułek za pośrednictwem prowadzących ich lekarzy, którzy dają im coraz to nowsze recepty… ale co kiedy ludzie stosują tabletki tylko po to, aby poczuć haj? Jak to się staje, że ktoś zaczyna stosować tabletki w celach rekreacyjnych? Czy jeśli te osoby stosowały marihuanę, czy czułyby potrzebę stosowanie twardych narkotyków? Czy marihuana może być integralną częścią procesu ich zdrowienia?

W mediach społecznościowych jakiś czas temu pojawiło się pytanie, czy marihuana powinna być integralną częścią procesu odzyskiwania zdrowia, a poproszone o wypowiedź zostały osoby uzależnione.

Odpowiedź jest naprawdę smutna. Zdecydowana większość pytanych zaczęła stosować tabletki i inne substancje, ponieważ byli oni regularnie testowani pod kątem narkotyków i nie chciały oblać tych testów. Wybieranie pigułek tylko dlatego, że szybciej opuszczają one nasze ciało?

Jeden mężczyzna, Todd, nigdy nie stosował marihuany, dopóki nie chciał rzucić mety, a jego przyjaciel zasugerował mu spróbowanie cannabis.

„Moje życie całkowicie się zmieniło,” mówi. „Wiedziałem, że jestem na tyle silny, aby w końcu rzucić narkotyki.”

Według nas, marihuana powinna być ogólnie dostępna dla wszystkich ludzi, którzy tego potrzebują. A jakie jest wasze zdanie na ten temat?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.