Konopia Na Co Dzień

Rozumiemy, że jeśli chodzi o informacje o zdrowym odżywianiu może to być dosłownie pole minowe, dlatego zebraliśmy garść najlepszych wskazówek na temat tego, jak kilka drobnych zmian może sprawić ogromną różnicę.

1) Czy zauważyłeś, że twój brzuch jest nieco nadęty po porannej porcji płatków? Cóż, 45% populacji cierpi na pewien poziom nietolerancj pokarmowej, więc dlaczego nie spróbować i wymienić zwykły nabiał na produkty stworzone z konopi. Są one nie tylko smaczne i kremowe, ale także pełne dobrego dla naszego organizmu Omega 3.

2) Dodanie łuskanych nasion konopi do dowolnego przepisu nie tylko zapewni wyjątkowy smak, ale również zwiększy wartość odżywczą potrawy. Tylko jedna porcja 20g łuskanych nasion konopi zawiera więcej białka i omega niż ta sama porcja ziaren chia i nasion lnu.

3) Szybki i łatwy sposób na dodanie witamin do diety to wykonanie pesto na bazie łuskanych nasion konopi i stosowanie go w różnych potrawach (sałatki, makarony). Pesto z użyciem oleju z konopi i nasion jest nie tylko pyszne, ale także bogate w Omega 3, 6 i 9.

4) Masz ochotę na coś pysznego, ale nie chcesz doświadczać poczucia winy? Wykonaj brownie na bazie słodkich ziemiaków! Dodając do brownie białko z konopi oraz łuskane nasiona, gwarantujemy, że nie tylko zaspokoisz zachciankę, ale także dostarczysz sobie niezbędne składniki odżywcze.

5) Wykonaj swoje własne masło na bazie oleju z konopi – posiada dużo niższy poziom tłuszczów nasyconych w porówaniu do innych maseł, a nawet oliwy z oliwek.

6) Spójrzmy prawdzie w oczy, żadna noc filmowa nie jest kompletna bez popcornu. W internecie moża znaleźć wiele przepisów na popcorn z wykorzystaniem produktów z konopi, co sprawi, że będzie on czymś więcej, niż tylko zwykłą przekąską.

7) Zwykłe posypanie tostów łuskanymi nasionami konopi doda im nutę smaku oraz uzupełni twoją dietę w białko.

Jest wiele możliwości wykorzystywania nasion konopi w kuchni. Zapraszamy na nasz blog częściej w celu uzyskania większej ilości pomysłów i inspiracji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.