Przejdź do sklepu z nasionami marihuany thc-thc.com, gdzie znajdziesz różne odmiany feminizowane i szybko rosnące automaty xxl

Niewygodna prawda o ciąży i marihuanie

Niewygodna prawda o ciąży i marihuanie, CannApteka.pl

„Mamy cannabis” piszą nagłówki na temat swoich twierdzeń, że palenie marihuany sprawia, iż są one lepszymi rodzicami – „Mamusia potrzebuje jointa tak samo jak potrzebuje kieliszka wina,” mówi jedna z nich. „Czuję, że jestem bardziej skoncentrowana i uważna, kiedy palę marihuanę, daje mi ona energię, której mi na co dzień brakuje”.
I chociaż może to być okej, kiedy opiekujesz się swoimi dziećmi – co samo w sobie jest spornym pomysłem – lekarze twierdzą, że to inna kwestia, kiedy to dziecko inkubujesz.

Stosowanie marihuany podczas ciąży wzrosło, donosi Washington Post, szczególnie aby łagodzić poranne mdłości lub stany lękowe. W raporcie opublikowanym w Columbia University Medical Center wykazano, że 3.9 procent kobiet w ciąży przyznało się do stosowania marihuany w ciągu ostatniego miesiąca.

Oczywiście istnieją pewne uzasadnione medycznie powody, które pokazują, że marihuana daje dziecku ryzyko powikłań, niezależnie od tego, jak stosunkowo nieszkodliwe wydaje się być. Badania są nadal w dużej mierze niewystarczające, ale międzynarodowe badanie wykazało, że istnieje związek między „spontanicznym przedwczesnym porodem” a stosowaniem marihuany podczas ciąży.

„Kobiety, które stosują marihuanę w 20 tygodniu ciąży, mają pięciokrotnie większe szanse na przedwczesny porób niż te, które tego nie robią.”

Oczywiście ważne jest, aby wszystkie obecne odkrycia traktować z przymrużeniem oka, ponieważ nie mamy jeszcze wystarczających testów, które wykazałyby aby była to prawda absolutna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.