sklep z feminizowanymi nasionami marihuany i konopi

Sposoby na zwiększenie poziomu 2-AG w organizmie

Sposoby na zwiększenie poziomu 2 AG w organizmie, CannApteka.pl

Cannabis to świetny sposób na wspieranie systemu endokannabinoidowego. Istnieją jednak inne sposoby, aby nasze ciało znajdowało się w optymalnym zakresie, który zapewniać będzie zdrowie i dobre wibracje. Oto trzy wskazówki, które mogą pomóc:

1. Dieta

2-AG stworzone jest z tłuszczów. W szczególności, metabolizowane jest z kwasu linolowego. Kwas linolowy występuje powszechnie w konopiach, ziarnach, drobiu i jajach. Kwas ten jest w istocie kwasem tłuszczowym omega-6. Aby uzyskać jak najwięcej korzyści z 2-AG, należy zainteresować się dietą z dużą ilością zdrowych tłuszczów.

Ważne jest jednak spożywanie kwasów tłuszczowych omega-6 w równym stosunku do kwasów tłuszczowych omega-3. Wczesne badania sugerują, że omega-3 pomaga wpływać na ekspresję określonych receptorów kannabinoidowych w mózgu i ciele.

Omega-3 znajduje się w rybach, skorupiakach, nasionach lnu, jajach kur wiejskich. Dowody wskazują, że w uzyskania optymalnego zdrowia endokannabinoidów, omega-3 oraz omega-6 odgrywają ważną rolę.

2. Probiotyki

Chcesz zwiększyć efektywność 2-AG? Badania sugerują, że niektóre probiotyki mogą zwiększać ekspresję receptorów CB2 w jelicie. Zapewnia to ulgę w bólach oraz stanach zapalnych. Bakterią o której mowa, jest Lactobacillus acidophilus, która powszechnie dostępna jest w suplementach probiotycznych.

Jedzenie probiotyków lub żywności o takich właściwościach może również pomóc w utrzymaniu społeczności bakterii żyjących w przewodzie jelitowym. Probiotyki to produkty, które bakterie lubią jeść. Produkty te obejmują między innymi por, karczochy, cebula, czosnek. Dobre jest również jedzenie dużej ilości zielonych liści.

3. Sen

W badaniu z 2016 roku stwierdzono, że niedobór snu powoduje, że poziom 2-AG jest zaburzony. Uczestnicy badania pozbawieniu snu spożywali również średnio o 400 kalorii więcej niż zwykle, w tym wiele potraw bogatych w węglowodany.

Oznacza to, że aby utrzymać zdrowy bilans endokannabinoidów, konieczny jest sen. Bez snu rytm endokannabinoidowy naszego organizmu jest zaburzony.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.