Recenzja Odmiany Konopi Sugar Black Rose

Sugar Black Rose to hybryda, w której dominuje indica (80 procent indica, 20 procent sativa), stworzona przez skrzyżowanie niesamowicie potężnych odmian Critical i X Black Domina.

Charakterystyka Odmiany Konopi Indyjskich Sugar Black Rose

Ta rzadka odmiana jest poszukiwana przez użytkowników cannabis na całym świecie ze względu na swój pyszny smak i jeszcze bardziej kuszące efekty. Podobnie jak sugeruje nazwa, Sugar Black Rose ma niesamowicie przyjemny smak, który buduje się w miarę konsumpcji.
Aromat jest podobny do słodkiego, owocowego smaku, który akcentują ziemiste nuty.

Sugar Black Rose oferuje haj, który ma bardzo relaksujący charakter. Możesz oczekiwać łagodnie euforycznych efektów, które z pewnością wprowadzą cię w dobry nastrój i dostarczą dodatkowej energii.

Zaraz po efektach umysłowych, przychodzą efekty cielesne, które całkowicie rozluźniają każdą część ciała, sprawiając że czujesz się lekko senny, mocno uspokojony, całkowicie zrelaksowany i swobodny.

Po ustąpieniu haju, będziesz w stanie zapaść w spokojny i głęboki sen, który trwać będzie nieprzerwanie wiele godzin.

Powyższe efekty, i średnio wysoki poziom THC, który zazwyczaj oscyluje koło 18 procent sprawiają, że Sugar Black Rose jest doskonałą odmianą jeśli chodzi o leczenie stanów takich jak bóle głowy, migreny, stres chroniczny lub stany lękowe, a także łagodne lub umiarkowane przypadki depresji i ból chroniczny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.