sklep z nasionami konopi, thc

Kobiety w przemyśle cannabis

Nasza kultura opiera się bardzo mocno na stereotypach i dotyczy to również przemysłu cannabis. Marihuana kojarzy się z facetami, raperami, muzykami reggae… ale prawda jest taka, że w świecie legalnej marihuany to kobiety przejmują kontrolę nad rynkiem.

Według badań Marijuana Business Daily, 36 procent menedżerów w branży cannabis to kobiety – jest to oszałamiająca liczba w porównaniu do jakiejkolwiek innej branży. Tylko 14,6 procent amerykańskich branż posiada kobiety, które pełnią role kierownicze.

Raporty informują, że organizacja non-profit, Women Grow, pracuje nad zwiększeniem liczby kobiet w grupie roboczej zajmującej się cannabis oraz inspirowaniem i wzmacnianiem pozycji kobiety, które są zainteresowane branżą cannabis. Może być to jedną z przyczyn tak dużej obecności kobiet wśród pracowników. Reprezentacja ta pozwala na przedstawienie nowego, unikalnego punktu widzenia.

Wysoka liczba kobiet w tej branży może również wynikać z faktu, że kobiety spożywają więcej marihuany niż kiedykolwiek wcześniej.

Według badań konsumentów, 53 procent kobiet obecnie stosuje cannabis – w porównaniu do zaledwie 42 procent mężczyzn.

Jest wiele powodów, dla których kobiety wchodzą w świat cannabis. One nie tylko same palą marihuaną, ale także odpowiadają za swoje dzieci, które potrzebują cannabis w leczeniu napadów padaczkowych oraz innych dolegliwości. Matki, które nie śniłyby nawet o tym, stały się prawdziwymi wojownikami w świecie cannabis zaraz po tym, jak zobaczyły jakim mocnym lekarstwem jest marihuana.

Krótko mówiąc, kobiety są motorem napędowym świata cannabis i już teraz pomagają w znaczący sposób zmienić to, jak branża jest obsługiwana.
W przyszłości z pewnością możemy spodziewać się zwiększenia tej liczby jeszcze bardziej.

nasiona marihuany, konopi, feminizowane, automatic, xxl, sklep

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CannApteka.pl

Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.