cbd, olej cbd nasiona marihuany, konopi, thc-thc


Przedawkowanie marihuany – wyjaśnienie

Wielu ludzi pyta, „czy można przedawkować marihuanę?”.

Fakt jest taki, że przedawkowanie marihuany, a przynajmniej w sposób w jaki zwykle myślimy o przedawkowaniu leków po prostu nie jest możliwy. Nie można umrzeć z powodu spalenia zbyt dużej ilości marihuany naraz.

Mówiąc to, mamy też na myśli fakt, że palenie zbyt dużej ilości marihuany z pewnością nie jest przyjemne. Skutki uboczne „przedawkowania” obejmować mogą panikę, utratę samokontroli, wyścig myśli, dezorientację, a w bardzo rzadkich przypadkach zawroty głowy, bóle głowy, nudności. Osoba, która przedawkowała marihuanę może również stracić na chwilę przytomność, ale nigdy w całej historii nie została zgłoszona śmierć z powodu przedawkowania marihuany (po prostu nie jest to możliwe).

Ogólnie rzecz biorąc, im więcej badań, tym wyraźniejsze staje się, że korzyści marihuany znacznie przewyższają jej negatywne skutki uboczne. Korzyści związanych z marihuaną w zakresie łagodzenia bólu lub chorób związanych ze stresem, lękiem, depresją oraz innymi zaburzeniami psychicznymi jest tak wiele, że nie sposób jest je wszystkie zliczyć.

Obecnie istnieje coraz więcej badań dotyczących marihuany, które obalają wszelkie pogłoski dotyczące jej potencjalnych skutków ubocznych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Przedawkowanie marihuany – wyjaśnienie”

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc

olej cbd, olej konopny cbd

nasiona marihuany, nasiona konopi, thc-thc


Ta witryna cannapteka.pl wykorzystuje pliki cookies.