Odpowiednie substancje odżywcze

Odpowiednie substancje odżywcze dla nasion kwitnących automatycznie.

Nasiona kwitnące automatycznie nie wymagają wielu składników odżywczych. Wszystko czego one potrzebują to woda przez swoje pierwsze 2 tygodnie wzrostu. Jakiekolwiek substancje odżywcze powinny być dodawane do nasion od drugiego tygodnia. Ich ilość może zwiększać w miarę upływu czasu aż do szóstego tygodnia.

Zestaw substancji odżywczych należy następnie zmienić kiedy tylko rozpocznie się etap kwitnienia. Idealnie byłoby je również zmienić na na tydzień po upływie fazy kwitnienia.

Jak wszyscy wiemy, wzrost automatycznie kwitnących nasion określony jest przez ich wiek, a nie przez oświetlenie. W związku z tym można je uprawiać zarówno indoor jak i outdoor. Uprawa ich indoor zapewnia, że rośliny pozostają zarówno zdrowe jak i bardziej wytrzymałe. Jednak pamiętaj, aby umieścić je pod odpowiednim naświetleniem – na około 18 – 24 godzin dziennie. Nasiona wymagają stosowania niebieskich świateł na etapie wzrostu, podczas gdy czerwone światła sprzyjają fazie kwitnienia.

Nasiona kwitnące automatycznie stanowią doskonały wybór do uprawy nasion przez cały rok, tylko że w szybszym tempie. Ze względu na to, że mogą być one uprawiane zarówno indoor jak i outdoor, wszystkie osoby uprawiające je mogą czerpać ogromne korzyści z tego powodu.

Dlatego jeśli się jeszcze zastanawiasz – chcemy cię tylko upewnić, tak – to jest odpowiedni czas, aby zacząć wyjątkową uprawę z ich udziałem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.