Jak długo cannabis utrzymuje się we włosach?

Czasem dobrze jest wiedzieć, jak długo marihuana pozostaje w naszych włosach. Jeśli po prostu palisz marihuanę, będzie to około 5 – 7 dni, zanim będzie ona obecna we włosach, ze względu na to, jak długo trwa wyrastanie nowych włosów.

Marihuana może zostać wykryta przez badanie kilka miesięcy po spożyciu i zostanie tam dopóki nie zostanie usunięta chemicznie lub mechanicznie (obcięcie włosów). Kiedy palisz marihuanę, przechodzi ona przez krew, dopóki nie dotrze do mieszków włosowych. Każdy metabolit leku, który jest umieszczony w mieszance włosowej, zostanie zamknięty we włosie, wraz z jego wzrostem. Więc kiedy idziesz do firmy zajmującej się badaniami narkotykowymi, musisz zdawać sobie sprawę z tego, że będzie ona testować właśnie te metabolity utknięte w rdzeniu włosowym.

Choć mogą oni określać stosowanie narkotyków przez długość nici włosów zaczynających się na skórze głowy, rozpoznanie dokładnej linii czasu jest niemożliwe. Nie ma możliwości poznania różnicy między metabolitami, które znajdują się we włosach od kilku tygodni w porównaniu z tymi, które są tam od kilku dni.

Czy można wymyć marihuanę z włosów? Tak!

Jednak musisz liczyć się z tym, że zwykły szampon nie pomoże. Metabolity narkotyków znajdują się w rdzeniu włosów, więc potrzebujesz specjalnego preparatu oczyszczającego. Będziesz musiał zainwestować w szampon detoksykacyjny dobrej jakości (jakości medycznej), który ma odpowiednie właściwości, aby pozbyć się jakichkolwiek oznak stosowania narkotyków, jak również metabolitów powstających z włosów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.