sklep z nasionami konopi, thc

Osiem lat za posiadanie legalnej marihuany

W Missisipi, mężczyzna otrzymał wyrok ośmiu lat więzienia za posiadanie legalnie zakupionej marihuany.

Prokuratorzy nie byli w stanie udowodnić winy, ale i tak postanowili wydać oskarżenie. Missisipi zajmuje trzecie miejsce na świecie jeśli chodzi o liczbę aresztowań!

Patrick Beadle, 46 – letni ojciec i muzyk, otrzymał ośmioletni wyrok w Mississippi za posiadanie ponad kilograma marihuany, korą kupił legalnie w swoim rodzimym stanie Oregon, gdzie jest pacjentem medycznej marihuany.

Prokuratorzy w Mississippi, gdzie Beadle otrzymał oskarżenie o handel narkotykami przyznali, że nie mają dowodów na to, że mężczyzna faktycznie handluje narkotykami, ale i tak postanowili wydać oskarżenie.

The American Civil Liberties Union (ACLU) zwróciło uwagę na to, że Madison County Sheriff’s Department w Mississippi często wydaje rasistowskie decyzje atakując społeczność czarnych za pomocą blokad drogowych, punktów kontrolnych, bezzasadnych przeszukiwań i patroli, które często prowadzą do procesów sądowych.

Jak już wiemy dzięki ACLU, czarni ludzie są prawie cztery razy bardziej narażeni na aresztowania za posiadanie marihuany niż osoby o białym kolorze skóry.

Mississippi jest jednym z zaledwie czterech stanów (plus Alabama, Południowa Dakota i Luizjana), gdzie posiadanie marihuany może skutkować karami dożywotniego pozbawienia wolności.

nasiona marihuany, konopi, feminizowane, automatic, xxl, sklep

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CannApteka.pl

Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.