Nauka stojąca za uprawą marihuany

Nauka stojąca za uprawą medycznej marihuany; jak najlepiej ją uprawiać i stosować.

Uprawa medycznej marihuany może być trudnym zadaniem, ponieważ nawet drobne problemy takie jak warunki atmosferyczne czy roztocza pająka mogą mieć katastrofalne efekty na uprawę. Bock, który legalnie uprawia marihuanę do celów leczniczych wyjaśnia, jak trudne może być stworzenie dobrze prosperującego miejsca sprzedającego marihuanę. Jego doświadczenie w uprawie cannabis było ważną lekcją dla wielu firm z Massachusetts, które chcą się rozwijać i sprzedawać marihuanę.

Uprawa polega na czymś więcej niż tylko włożeniu nasion marihuany do ziemi i obserwowaniu ich rozwoju – mówi Bock. W Massachusetts dwanaście spółek otrzymało licencje do uprawy marihuany po tym, jak przeszły one długi proces i dostosowały pomieszczenia do hodowli marihuany, zwracając szczególną uwagę na wentylację, wilgotność i ciepło. Ale po spełnieniu tych wszystkich wymagań, nawet mały pająk może zniszczyć cały biznes, ponieważ unosząc się w powietrzu na utkanych przez siebie sieciach, odporny jest na większość pestycydów.

Przepisy w Massachusetts wymagają, aby ich przychodnie uprawiały cannabis ze swoich własnych nasion marihuany, a nie ze szczepek – takie prawo. Przesyłanie tych nasion przez linie państwowe jest oczywiście zabronione, ponieważ w USA według prawa federalnego marihuana wciąż jest nielegalna. Poza czynnikami fizycznymi, osoby uprawiające marihuanę powinny być świadome płci roślin oraz zdobywać wiedzę na temat szerokiej gamy odmian marihuany – ponieważ każda odmiana ma różne możliwości, jedne łagodzą objawy epilepsji, inne zmniejszają efekty stwardnienia rozsianego, czy łagodzą nudności i ból.

Obecnie zarejestrowało się w programie już ponad 5000 osób, zatem Massachusetts – czekamy na wasz krok!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.