Mieszanie tytoniu z marihuaną jest niebezpieczne

Na całym świecie, palacze cannabis mieszają suszone zioło z tytoniem, aby cieszyć się doskonałym hajem. Ta powszechna praktyka stwarza dodatkowe problemy zdrowotne, których nawet nie jesteś sobie w stanie wyobrazić, ze względu na szkodliwe substancje rakotwórcze, które znajdują się w tytoniu. W miarę odkrywania zdrowszych sposobów na konsumpcję marihuany, prawdopodobne jest, że spliffy wypadną z gry, ale póki co… są one dosyć popularną praktyką.

Prawdopodobnie już od urodzenia, dzieci ostrzegane są przed niebezpieczeństwem tytoniu oraz palenia biernego. Co roku osiem milionów osób umiera na choroby takie jak rak płuc oraz choroby sercowo – naczyniowe.

W krajach europejskich, w których cannabis w wielu miejscach nadal jest nielegalny, szacuje się, że około 90% palaczy marihuany roluje jointy z tytoniem. Nie tylko pomaga to ukryć mocny zapach marihuany, ale może faktycznie zmieniać sposób w jaki nasze ciała reagują na THC i CBD.

Nikotyna uwalnia uczucie, które rozluźnia mięśnie, łagodzi napięcie i wytwarza ogólne poczucie spokoju. W połączeniu z potężnymi efektami cannabis, kombinacja brzmi jak zwycięski mecz.

Jednak uspokojenie może trwać tylko przez krótki czas… a niebawem każdy użytkownik takiego połączenia może mieć zachcianki nie tylko na marihuanę, ale także na papierosy.

W wielu krajach, w których kombinacja tytoniu i marihuany zyskuje na popularności, palaczom warto przedstawić marihuanę również w innych formach.

Perfekcyjne przekąski, oleje, dab, i wiele, wiele innych produktów, do których mieszkańcy Stanów Zjednoczonych są przyzwyczajeni nie są dostępne poza granicami USA. Wiele państw nadal używa suszonych pąków jako jedynego źródła marihuany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.