Propaganda

Naprawdę nie lubimy tego, w jaki sposób przedstawia się publicznie marihuanę. Stop demonizacji. Nie jest to narkotyk. Każdy kto uprawia marihuanę i zorientował się w jakikolwiek sposób nad jej właściwościami, jest w stanie zrozumieć dlaczego obecna opinia publiczna jest tak bardzo frustrująca.

Marihuany nie trzeba tylko palić, można również gotować z jej użyciem. Takie zastosowanie świetnie sprawdza się w leczeniu wielu problemów zdrowia psychicznego, czy nawet w leczeniu chronicznego bólu. Z marihuany można również wytworzyć olejki do masażu, nalewki – a zastosowanie ich na bolące miejsce od razu go usuwa. Marihuana jest w stanie pomóc z wieloma objawami chorób i nie posiada efektów ubocznych.

Głównym zarzutem przeciwko marihuanie jest to, że jest ona bardzo uzależniająca i niebezpieczna. Porównuje się ją do heroiny i kokainy, co jest oczywiście czystym absurdem!

Marihuana w ogóle nie uzależnia. Zastanawiamy się wciąż, kto wymyśla takie plotki… Jest to dla nas prostu bardzo smutne, że z cannabis robi się najniebezpieczniejszy narkotyk na czarnym rynku.

Nie wszyscy wiedzą, czym jest CBD i THC. Ludzie nie znają i nie rozumieją korzyści jakie niesie za sobą ich stosowanie. Jako społeczeństwo powinniśmy szerzyć wiedzę, która może nam się przysłużyć, aby więcej osób mogło z niej skorzystać.

Jesteście z nami? Potrzebujemy waszego wsparcia!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.