BioTrackTHC otrzymało kontrakt

BioTrackTHC otrzymało kontrakt do nadzorowania przepływu medycznej marihuany.

Połnocna Dakota przyznała firmie BioTrackTHC kontrakt na wdrożenie systemu śledzenia medycznej marihuany, który obejmuje nadzorowanie inwentaryzacji materiału siewnego i rejestracji.

„Oddział Medycznej Marihuany zobowiązuje się do wdrożenia dobrze uregulowanego programu” – powiedział Jason Wahl, dyrektor Medical Marijuana Division. „Wdrożenie systemu zarządzania informacjami pomoże w zapewnieniu przestrzegania prawa stanowego i pozwoli działowi skutecznie monitorować operacje zakładów produkcyjnych oraz przychodni.”

System będzie monitorował produkcję, transport i sprzedaż stosowanej marihuany w ramach programu i umożliwi działowi śledzenie każdej rośliny marihuany i każdego gramu marihuany przez cały cykl życia produktu.

„Dane zawarte w systemie śledzenia dostarczą cyfrowy zapis stanu całego ekwipunku marihuany” – powiedział Wahl. „System zapewnia przejrzystość i odpowiedzialność, a bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem”.

System rejestracji będzie wykorzystywany do przetwarzania zgłoszeń od kwalifikujących się pacjentów, wyznaczonych opiekunów, agentów placówek produkcyjnych, lekarzy i pracowników laboratoriów. System zapewni informacje dotyczące statusu kart identyfikacyjnych rejestru, które będą dostępne dla organów ścigania, pracowników służby zdrowia i farmaceutów.

„Jesteśmy wdzięczni za możliwość współpracy z Departamentem Zdrowia Dakoty Północnej i czekamy na odegranie kluczowej roli w zapewnieniu bezpiecznego dostępu do stosowanej marihuany dla mieszkańców Dakoty Północnej poprzez sprawdzony i bezpieczny system” – powiedział Patrick Vo, prezes i dyrektor generalny BioTrackTHC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.