BioTrackTHC otrzymało kontrakt

BioTrackTHC otrzymało kontrakt, CannApteka.pl

BioTrackTHC otrzymało kontrakt do nadzorowania przepływu medycznej marihuany.

Połnocna Dakota przyznała firmie BioTrackTHC kontrakt na wdrożenie systemu śledzenia medycznej marihuany, który obejmuje nadzorowanie inwentaryzacji materiału siewnego i rejestracji.

„Oddział Medycznej Marihuany zobowiązuje się do wdrożenia dobrze uregulowanego programu” – powiedział Jason Wahl, dyrektor Medical Marijuana Division. „Wdrożenie systemu zarządzania informacjami pomoże w zapewnieniu przestrzegania prawa stanowego i pozwoli działowi skutecznie monitorować operacje zakładów produkcyjnych oraz przychodni.”

System będzie monitorował produkcję, transport i sprzedaż stosowanej marihuany w ramach programu i umożliwi działowi śledzenie każdej rośliny marihuany i każdego gramu marihuany przez cały cykl życia produktu.

„Dane zawarte w systemie śledzenia dostarczą cyfrowy zapis stanu całego ekwipunku marihuany” – powiedział Wahl. „System zapewnia przejrzystość i odpowiedzialność, a bezpieczeństwo jest najwyższym priorytetem”.

System rejestracji będzie wykorzystywany do przetwarzania zgłoszeń od kwalifikujących się pacjentów, wyznaczonych opiekunów, agentów placówek produkcyjnych, lekarzy i pracowników laboratoriów. System zapewni informacje dotyczące statusu kart identyfikacyjnych rejestru, które będą dostępne dla organów ścigania, pracowników służby zdrowia i farmaceutów.

„Jesteśmy wdzięczni za możliwość współpracy z Departamentem Zdrowia Dakoty Północnej i czekamy na odegranie kluczowej roli w zapewnieniu bezpiecznego dostępu do stosowanej marihuany dla mieszkańców Dakoty Północnej poprzez sprawdzony i bezpieczny system” – powiedział Patrick Vo, prezes i dyrektor generalny BioTrackTHC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.