Hodowcy zalewają Sacramento aplikacjami

Hodowcy marihuany zalewają Sacramento aplikacjami.

Jedna z firm chce wykorzystać ponad 200.000 stóp kwadratowych magazynów w Power Inn Road w południowej części Sacramento w celu uprawy, produkcji i dystrybucji marihuany. Obiekt byłby „pierwszym prawdziwie zintegrowanym kampusem cannabis” w Sacramento, zgodnie z wnioskiem firmy, i grałby ważną rolę w okolicy, w której ponad 80 grup złożyło wnioski o otwarcie działalności związanej z marihuaną.

Po drugiej stronie miasta, jeden z kandydatów w tym tygodniu poprosił o uprawę marihuany w magazynie o powierzchni 48.000 stóp kwadratowych w północnym Sacramento. Odrębna aplikacja została złożona odnośnie dwóch kolejnych magazynów na tej samej ulicy w zeszłym tygodniu.

Sacramento szybko stało się stolicą marihuany, ze względu na to, że stan Kalifornia i samorządy zaczęły wydawać pozwolenia dla firm na uprawę, produkcję i dystrybucję cannabis w ostatnich miesiącach. Eksplozja ta spowodowała także wielkie zdenerwowanie wśród przywódców sąsiednich stanów oraz urzędników.

Są oni szczególnie zaniepokojeni faktem, że hodowcy marihuany podwyższają ceny wynajmu i wypychają firmy, które mogą zapewnić mieszkańcom więcej miejsc pracy lub inne świadczenia.

Sacramento, jako jedno z nielicznych miast w Kalifornii, które zatwierdza aplikacje firm zajmujących się uprawą marihuany, spotkało się z powodzią operatorów, którzy chcą tu robić interesy.

Bardzo niewiele hrabstw miejskich posiada jakiekolwiek licencje uprawowe – Riverside prowadzi z liczbą 58, Sacramento natomiast zajmuje drugie miejsce z liczbą 38. jednak licencje hrabstwa Sacramento realizują się tylko w tym mieście, a licencje Riverside County rozrzucone są po wielu miastach, które objęły przemysł cannabis, w tym Palm Springs.

Większość zainteresowanych uprawą hodowców w Sacramento skłania się ku obszarom takim jak Power Inn i North Sacramento. Mniejszym zainteresowaniem cieszy się Sacramento City College, South Land Park i północny kraniec centralnego miasta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.