Adderall vs Cannabis: Co jest lepsze dla dzieci?

Jeśli chodzi o skuteczne leczenie ADD i ADHD wiele ośrodków zajmujących się leczeniem oferuje receptę na Adderall. Jednak ostatnio pojawia się coraz więcej dowodów, które sugerują, że marihuana może pomóc złagodzić objawy powodowane przez te choroby.

Naukowcy z Niemiec monitorowali 30 pacjentów cierpiących na ADHD, które miały niewielki sukces z Adderall. Po zastosowaniu medycznej marihuany, wszyscy z 30 uczestników odnotowali „lepszą koncentrację oraz sen” i „obniżoną impulsywność”. Na koniec badania zdecydowana większość badanych, bo 22 osoby postanowiły przerwać przyjmowanie Adderall i kontynuować leczenie ich stanu chorobowego medyczną marihuaną.

Uzależnienie od Adderall może być wyniszczające i często niebezpieczne, jak mówią skutki uboczne stosowania lekarstwa. Prawda jest taka, że jeśli chodzi o zarządzanie ADD/ ADHD istnieją różne opcje do wyboru, a niektóre z nich są po prostu zdrowsze i bardziej skuteczne.

Jeśli sam jesteś osobą, która stosuje Adderall i jesteś od niego uzależniony, z pewnością dobrze wiesz jak niebezpieczne jest to lekarstwo. Największą i właściwie najlepszą decyzją jaką możesz podjąć jest trzymanie się z dala od takich lekarstw i otworzenie się na bardziej naturalne i skuteczne opcje leczenia, takie jak dobrej klasy medyczna marihuana. Skutki uboczne czy skutki odstawienia Adderall mogą być przerażające, ale pamiętaj, że każdy przechodzi przez to inaczej, więc nie sugeruj się opiniami w internecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.