4 najczęstsze negatywne skutki…

4 najczęstsze negatywne skutki uboczne stosowania marihuany.

Najczęściej zgłaszanymi negatywnymi skutkami ubocznymi przyjęcia zbyt dużej ilości marihuany to:

• stany lękowe, paranoja
• drgawki
• “White-out”
• „Cotton Mouth”.

„Cotton Mouth” – tzw. wata w ustach, mimo iż nie jest poważnym efektem ubocznym to może być naprawdę bardzo denerwujące.
A jeśli jesteś w grupie osób, które czują jakby ich usta były dosłownie sklejone, może to również zaostrzać odczuwanie innych negatywnych skutków ubocznych, takich jak na przykład stany lękowe.

Jaki jest zatem sposób, aby zapobiec doświadczeniu tego uczucia? Według nas jest to upewnienie się, że pijemy wystarczająco dużo wody w ciągu dnia. Picie wody to świetne, długoterminowe rozwiązanie pozwalające całkowicie uniknąć tego efektu.

Picie wody nie jest natomiast najlepszym wyjściem, jeśli już doświadczamy „Cotton Mouth”, ponieważ rozcieńcza ona ślinę, która nam została. Zamiast tego, lepsze jest stymulowanie gruczołów ślinowych oraz picie napojów nawadniających.

Jeśli natomiast jesteś w stanie znieść lekkie pieczenie, zalecamy wtarcie w język niewielkiej ilości pieprzu kajeńskiego. Być może będzie cię palić przez kilka minut, ale szybko złagodzi suchość w ustach.

Kolejną świetną opcją jest picie wody z owocami – dobrym wyborem będzie cytryna, truskawki, ogórek – oraz ze szczyptą soli.
Dobrym wyborem może również okazać się napój z aloesem.

Koniecznie daj nam znać w komentarzach, czy doświadczasz tego efektu i jeśli tak – jak sobie z nim radzisz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.