Zbyt Zmęczony Na Seks? 

Zbyt zmęczony na seks? Wypróbuj te 5 rzeczy.

Zapracowane i wyczerpujące życie jest jednym z głównych powodów, dla których ludzie są zbyt zmęczeni na seks. Nie bez powodu jest to najpopularniejsza wymówka na świecie i jest w tym trochę prawdy. Podczas gdy w większość dni możesz zdecydować się na seks, w inne dni naprawdę trudno jest zebrać na to energię. Łatwiej jest iść spać lub oglądać program telewizyjny.

Według seksuologa Vanessy Marin istnieją dwa sposoby rozwiązania tego problemu: możesz skupić się na perspektywie długoterminowej lub krótkoterminowej.

Oto niektóre z jej najbardziej pomocnych wskazówek.

• Lepsza higiena snu

Higiena snu to proces, dzięki któremu nawyk spania jest czystszy i łatwiejszy do uzyskania, niezależnie od tego, czy chodzi o korzystanie z łóżka tylko do spania i seksu, unikanie korzystania z iPhone’a późno w nocy, czy też kupowanie obciążonego koca.

Te narzędzia i procedury pozwalają twojemu ciału wypracować wzór, który na dłuższą metę może naprawdę pomóc ci uprawiać więcej seksu.

• Pozbądź się uczucia senności

Jeśli przysypiasz na kanapie i spodziewasz się seksu później, spróbuj wstać i otrząsnąć się z senności.

Posprzątaj trochę w domu lub wyprostuj kończyny podczas ćwiczeń fizycznych lub jogi, przypominając swojemu ciału, aby nie zasnąć jeszcze przez chwilę.

• Pomyśl o dobrych rzeczach

Większość ludzi, która jest zbyt zmęczona na seks, nie myśli o jego blasku i wszystkich korzyściach, jakie zapewnia. Pomyśl o tym, jak czujesz się po seksie, przygotowując się do dobrych rzeczy, zamiast skupiać się na stresorach dnia i jak bardzo się czujesz zmęczony.

• Zaplanuj seks

Jednym z najczęstszych zaleceń udzielanych przez terapeutów seksualnych jest, aby pary planowały seks, co pozwala im ustalić priorytety i przygotować się z wyprzedzeniem.

Posiadanie tej wiedzy pozwala uporządkować swój harmonogram w „dzień seksu”, dając ci szansę na więcej snu poprzedniego dnia i ekscytację przez cały dzień.

• Uprawiaj seks wcześniej

Ciężko jest zebrać energię na seks po długim i wyczerpującym dniu, więc postaraj się zaplanować go wcześniej. Możesz wypróbować poranny seks lub, jeśli nie chcesz tego robić rano, postaraj się znaleźć czas wczesnym wieczorem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.