Dlaczego Marihuana Sprawia, Że Seks Jest Lepszy?

Dlaczego marihuana sprawia, że seks i jedzenie są lepsze?

Wszystko jest lepsze, gdy jesteś na haju! Ale czy kiedykolwiek przestałeś się zastanawiać, dlaczego? To znaczy, pomijając oczywistą odpowiedź, no cóż, jesteś haju, więc wszystko jest świetnie?

Jedzenie na haju jest lepsze, seks na haju jest lepszy, całe życie jest lepsze. I nie jest to tylko koncept osoby, która stosuje marihuanę codziennie. Wierz lub nie, ale istnieje prawdziwa nauka, która wspiera te założenia.

Ogólnie rzecz biorąc, zioło sprawia, że ​​ludzie są szczęśliwi. Niezależnie od tego, czy używasz marihuany, aby złagodzić dolegliwości medyczne, czy też używasz jej tylko po to, aby uzyskać haj, wszyscy używamy marihuany, aby poczuć się lepiej.

Oczywiście mając to na uwadze, możesz zobaczyć, jak rzeczy, którymi cieszymy się każdego dnia, takie jak jedzenie lub seks (no cóż, niektórzy z nas lubią seks każdego dnia) byłyby o wiele lepsze z trawą.

Poza tym prostym faktem, wiadomo, że konsumpcja marihuany zwiększa dopaminę w mózgu, a także pozwala organizmowi naturalnie wytwarzać więcej anandamidu, który jest znany jako cząsteczka błogości. Oba te czynniki przyczyniają się do szczęśliwszego i zdrowszego ja.

Teraz, gdy wszyscy możemy się zgodzić, że życie jest lepsze, gdy jesteś na haju, przyjrzyjmy się nauce, dlaczego. W szczególności przyjrzyjmy się, dlaczego seks i marihuana są lepsze w przypadku marihuany. Najpierw przyjrzyjmy się, dlaczego jedzenie jest lepsze, gdy jesteś na haju.

Zioło sprawia, że ​​chcesz niezdrowego jedzenia. Nauka mówi, że to prawda. Nie dlatego, że zioło sprawia, że ​​chcesz coś szybko zjeść, ponieważ jesteś pozbawiony motywacji, ale dlatego, że THC aktywuje receptory w układzie endokannabinoidowym zlokalizowane w całym ciele, w tym w mózgu, jelitach i języku, które odgrywają rolę w regulacji aspektów takie jak nastrój przyjemności i pamięć. Kiedy te receptory są aktywowane, twój zmysł węchu jest aktywowany. Zgodnie z badaniem opublikowanym w czasopiśmie Nature Neuroscience w 2014 roku, THC po indukowaniu w mózgach myszy powodowało zwiększenie węchu, który jest bezpośrednio związany ze smakiem i aromatem.

Inne badanie przeprowadzone przez naukowca Nicholasa DiPatrizio z University of California w Riverside wykazało, że gdy kannabinoidy aktywują receptory w jądrze pararabrachowym mózgu, powoduje to wzrost pragnienia tłustych i słodkich pokarmów. Dzieje się tak, ponieważ prążkowie brzuszne w tym obszarze ma kluczowe znaczenie dla przypisywania wartości hedonicznej żywności.

Mówiąc prościej, kiedy palisz zioło lub spożywasz marihuanę, a THC aktywuje receptory w tej konkretnej części mózgu, powoduje to, że masz ochotę na tłuste i słodkie potrawy, a zatem zioło sprawia, że ​​lubisz niezdrowe jedzenie. Niezdrowe jedzenie nie jest jednak jedynym jedzeniem, które smakuje lepiej, gdy jesteś na haju – po prostu zapytaj każdego, kto kiedykolwiek jadł coś na haju!

A co z drugą największą przyjemnością w życiu?

Seks to przyjemność. Przyjemność przez dotyk. Przyjemność przez zapach. Przyjemność przez smak. Są to trzy aspekty, które są wzmacniane gdy spożywamy cannabis, i docierają do tysięcy receptorów kannabinoidowych w mózgu, skórze i innych narządach w ciele. Jak możesz sobie wyobrazić, przy zwiększonym węchu, smaku i dotyku seks na marihuanie jest jeszcze lepszy.

Nauka stojąca za tym wszystkim ma wiele form. Konopie indyjskie mają zdolność zmniejszania niepokoju, co pomaga wzmocnić nastrój. Uważa się również, że konopie indyjskie są w stanie pomóc w dysfunkcjach seksualnych, co, jak można sobie wyobrazić, może powodować pewne problemy. Trawa oczywiście zwiększa również poziom dopaminy uwalnianej w mózgu, co zapewnia przyjemniejszy stan bycia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.