Zarabianie Przy Paleniu Marihuany

Praca sprawia, że czujesz się niespokojny i zestresowany? W takim razie nadszedł czas, żebyś się spakował i przeniósł do Kolorado. Nie w wielu biurach jedzenie produktów spożywczych zawierających marihuanę lub palenie jej jest dozwolone.

„Filozofia Flowhub to wykonanie zadania,” powiedział Kyle Sherman, współzałożyciel firmy Flowhub. „Jeśli spożywanie marihuany pomaga naszym pracownikom w wykonaniu pracy, to nie dbamy o to czy palą ją w biurze czy nie.”

Przeczytałeś to dobrze: marihuana w pracy.

Możesz pomyśleć sobie, że spowalnia to nieco pracę, zwłaszcza gdy większość pracowników pali marihuanę, ale rzeczywistości jest odwrotnie. Do tej pory, wszystko ma bardzo pozytywny odzew i nie wpływa negatywnie na wyniki pracy.

Szalone jest to, że Flowhub nie jest jedyną taką firmą. High There! i MassRoots to przykłady dwóch kolejnych firm, które nie mają nic przeciwko stosowaniu marihuany.

„To doprowadziło do przełomowych momentów w naszych biznesach,” powiedział Darren Roberts, współzałożyciel High There! „Więc tak, marihuana w naszym przypadku przyniosła wspaniałe efekty.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.