cbd, olej sklep z nasionami konopi, thc


Vermont wychodzi naprzeciw rekreacyjnej marihuanie

Senat Vermont zaproponował projekt dotyczący rekreacyjnej marihuany, a gubernator zadeklarował się go podpisać.

Montpelier, Vt. – Vermont ma stań się pierwszym stanem w kraju, który zaakceptuje rekreacyjne stosowanie marihuany przez akt ustawodawczy, a nie przez referendum obywatelskie.

Senat stanu zatwierdził projekt ustawy H.511 w środę za pomocą głosowania. Republikański gubernator Phil Scott powiedział, że podpisze projekt ustawy, która została zatwierdzona przez Izbę w zeszłym tygodniu.

Projekt ustawy pozwoli osobom powyżej 21 roku życia na posiadanie nawet 1 uncji marihuany i posiadanie dwóch dojrzałych roślin lub czterech niedojrzałych. Ustawodawstwo nie zawiera mechanizmu regulującego produkcję i sprzedaż marihuany, tak jak miało to miejsce w niektórych stanach.

Prawodawcy Vermont ponownie podejmują temat legalizacji marihuany, ponieważ Scott zawetował podobne ustawodawstwo w tamtym roku.

Niektórzy zwolennicy wniosku nazywają to dziecięcym krokiem i mają nadzieję, że ustawodawstwo zatwierdzi także system podatkowo – regulacyjny.

Zobacz Również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

olej cbd, oleje, olejki, konopny, z konopi, z marihuany
nasiona marihuany, konopi, trawki, ganji, thc

Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies tylko w celu szybszego wczytywania strony. Akceptujesz je lub opuszczasz nasz portal.