Zapach Marihuany w Samochodzie

Jak pozbyć się zapachu marihuany w samochodzie?

Bez względu na to, jak bardzo kusi cię spożywanie marihuany w samochodzie, ważne jest, aby pamiętać, że robienie tego w pojeździe jest nielegalne. Ale załóżmy, że po prostu wyszedłeś do samochodu, i wziąłeś kilka buchów marihuany akurat tam, ponieważ chciałeś pozostać niezauważony przez swoich domowników.

Istnieje kilka sposobów na pozbycie się zapachu marihuany i dymu z samochodu, a większość z nich nie wymaga żadnych specjalnych materiałów ani dużych pieniędzy. Nie trzeba dodawać, że najłatwiejszym sposobem na powstrzymanie samochodu od przejęcia zapachu marihuany jest przechowywanie jej w szczelnych pojemnikach do transportu i spożycie w innym miejscu lub, jeśli pozwala na to pogoda, spożywanie przy opuszczonych oknach i pozostawienie ich otwartych na chwilę po zapaleniu, aby zapewnić cyrkulację świeżego powietrza.

Oto kilka innych sposobów na pozbycie się zapachu marihuany i dymu z samochodu.

Zapachy maskujące

W tej kategorii jest wiele opcji, niektóre skuteczniejsze niż inne, jeśli chodzi o pozbycie się zapachu marihuany. Zapachy maskujące to silne zapachy, które tymczasowo przesłaniają inne zapachy. Febreze jest środkiem maskującym, podobnie jak wody kolońskie, kadzidło i spraye do ciała. Możesz nawet stworzyć własny zapach maskujący, używając olejków eterycznych, wody i butelki z rozpylaczem.

Większość zapachów maskujących utrzymuje się tylko przez około 4-6 godzin i należy je regularnie nakładać ponownie, aby zatuszować zapach. Tak więc, jeśli Twoja mama chce się przejechać samochodem lub jeśli masz spotkanie z policjantem, będziesz chciał spróbować czegoś bardziej trwałego lub czegoś, co pomoże pozbyć się zapachu, a nie tylko go zakryć.

Pochłaniacze zapachów

Aktywny węgiel jest bardzo skutecznym pochłaniaczem zapachów i działa dobrze w usuwaniu zapachów zwierząt domowych, zapachów kuchennych, śmieci i tak, zapachu konopi. Węgiel w węglu drzewnym (filtry węglowe są często używane w aptekach, aby ograniczyć zapachy do minimum) ma ładunek ujemny, który przyciąga rozpuszczone gazy i toksyny na jego powierzchnię.

Sam węgiel nie ma zapachu i jest nietoksyczny. Oprócz tego, że samochód jest wolny od zapachów, zapobiega gromadzeniu się pleśni i bakterii oraz usuwa alergeny i szkodliwe zanieczyszczenia, co jest dodatkowym atutem, jeśli palisz marihuanę w samochodzie. Pochłaniacze zapachów, takie jak węgiel aktywny, są również bardzo przyjazne dla środowiska i opłacalne, co jest kolejną zaletą.

Soda oczyszczona

Mówiąc o ekologii i opłacalności, być może masz już w swojej lodówce kolejny pochłaniacz zapachów. Soda oczyszczona, czyli wodorowęglan sodu, od dawna cieszy się opinią doskonałego pochłaniacza zapachów. Aby użyć go w samochodzie, spryskaj nim siedzenia i dywan – odczekaj 10-15 minut – a następnie odkurz. Inną opcją byłoby umieszczenie w samochodzie sody oczyszczonej w misce na noc.

Inne pochłaniacze zapachów, które mogłyby się sprawdzić to biały ocet i wódka. Aby wydobyć zapach zioła z samochodu za pomocą tych składników, istnieje kilka opcji: możesz wlać filiżankę jednego lub drugiego do pojemnika i zostawić w samochodzie na noc. Możesz też wymieszać po jednej filiżance z jedną filiżanką wody, dodać do butelki z rozpylaczem i spryskać powierzchnie w samochodzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.