sklep z nasionami konopi, thc

Publiczny bank dla przedsiębiorców cannabis

Publiczny bank dla przedsiębiorców cannabis w Kalifornii.

Dostępność do bankowości pozwoliłaby firmom cannabis przyjmować karty kredytowe, normalnie płacić pracownikom, przekazywać płatności podatkowe cyfrowo oraz uzyskiwać pożyczki.

Urzędnicy z Kalifornii podejmują właśnie działania na rzecz utworzenia banku podatkowego, który będzie obsługiwał legalny rynek cannabis.
Tydzień temu, California State Treasurer John Chiang ogłosił, że jego biuro i prokurator generalny sprawdzają, jak musiałby funkcjonować taki bank.

Chiang mówi, że pierwszym krokiem jest „przeprowadzenie badania wykonalności” w celu określenia kosztów, korzyści i ryzyka, a także przyjrzenie się kwestiom prawnym i regulacyjnym. Badanie, przeprowadzone przez biuro skarbnika postara się dostarczyć tych danych pod koniec roku.

Legalna sprzedaż marihuany dla dorosłych rozpoczęła się w Kalifornii 1 stycznia. Mimo że szacuje się, że rynek stanowy wzrośnie do 6,46 mld dolarów w ciągu kilku lat, większość banków odmawia świadczenia usług bankowych firmom, które zajmują się cannabis w związku z obawami, że może to prowadzić do prawnych problemów ze strony rządu federalnego, który nadal uważa marihuanę za nielegalną substancję.

„Walczymy z nagłą potrzebą wielomiliardowego przemysłu cannabis, który potrzebuje usług bankowych i prywatnego sektora bankowego, który obecnie jest hamowany przez prawo federalne,” powiedział Chiang.

„Obecna administracja nie idzie w parze z wolą ludzi, nie tylko w Kalifornii, ale także w każdym z 29 stanów, który zalegalizował marihuanę do celów medycznych lub rekreacyjnych.”

nasiona marihuany, konopi, feminizowane, automatic, xxl, sklep

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CannApteka.pl

Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.