Recenzja Odmiany Marihuany Pineapple Kush

Opis odmiany: Pineapple Kush została po raz pierwszy wyprodukowana przez skrzyżowanie odmiany Pineapple z odmianą Master Kush. Odmiany Kush są ogólnie znane z ostrych, sosnowych aromatów, a ta odmiana, dzięki temu, że jednym z jej szczepów rodzicielskich jest Pineapple, łagodzi te smaki tropikalnymi nutami. Ta popularna odmiana Kush oferuje mocno umysłowy haj oraz energetyzujące efekty, które pozwalają użytkowników pozostać aktywnym w ciągu dnia.

Techniki uprawy: Ogólnie rzecz biorąc, Pineapple Kush jest łatwa w uprawie. Indoor może rosnąć zarówno w glebie jak i za pomocą ustawień hydroponicznych. Polecamy rozważenie zastosowania metody SOG, a także przycinanie roślin. Pąki Pineapple Kush są często bardzo gęste, dlatego też polecamy stosowanie kijków wspierających rośliny.

Czas kwitnienia: 8 tygodni.

Wydajność: umiarkowana – umiarkowanie wysoka.

Poziom trudności uprawy: łatwy – umiarkowanie łatwy.

Klimat: w przeciwieństwie do innych odmian z rodziny Kush, Pineapple Kush odporna jest zarówno na pleśń jak i na wilgotność; preferuje temperaturę od 68 do 80 stopni Fahrenheita.

Indoor/ Outdoor: Pineapple Kush najlepiej rośnie indoor.

Karmienie: podobnie jak wszystkie odmiany OG, Pineapple Kush lubi dostawać spore porcje składników odżywczych; polecamy podawania CalMag oraz nawozów bogatych w fosfor, szczególnie podczas wchodzenia w fazę kwitnienia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.