sklep z nasionami konopi, thc

Kalifornia zwróciła się do rządu federalnego o re-klasyfikację marihuany

Prawodawcy w Kalifornii, podążając za głosami wyborców, którzy optowali za legalizacją cannabis w listopadzie, oficjalnie zwrócili się do rządu federalnego o przekwalifikowanie marihuany.

Cannabis jest obecnie sklasyfikowane jako Substancja Grupy 1 na Controlled Substances Act. Jest to najbardziej restrykcyjna kategoria i jest ona zarezerwowana dla substancji o „braku wartości medycznych” oraz o „wysokim potencjale nadużyć.

Jest to oczywiście absurd. Jeszcze bardziej surrealistyczne jest to, że zgodnie z rządem Stanów Zjednoczonych, cannabis jest oficjalnie niebezpieczniejszym narkotykiem niż metaamfetamina oraz kokaina, obydwie te substancje znajdują się w Grupie 2.

„Legislatura domaga się, aby Kongres Stanów Zjednoczonych przeklasyfikował cannabis oraz jej pochodne, umożliwiając tym samym przeprowadzanie legalnych badań w celach medycznych.”

Naukowcy od dziesięcioleci mówią, że status prawny marihuany sprawia, że prowadzenie badań naukowych jest bardzo trudne, a czasem nawet niemożliwe.

Wniosek, który został uchwalony przez Senat Kalifornii w głosowaniu 34:2, wzywa również do zmiany prawa federalnego, aby

„Przedsiębiorstwa zajmujące się cannabis mogły korzystać z usług tradycyjnych banków lub instytucji finansowych w celu zaspokajania potrzeb bankowych, tworząc możliwym i legalnym płacenie przez te firmy podatków.”

Kalifornia, w 1996 roku, była pierwszym stanem, który zalegalizował marihuanę w celach medycznych, jednak jeśli chodzi o rekreacyjną marihuanę, przed Kalifornią byli wyborcy stanów takich jak Kolorado, Waszyngton, Oregon oraz Alaska.

nasiona marihuany, konopi, feminizowane, automatic, xxl, sklep

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarz do “Kalifornia zwróciła się do rządu federalnego o re-klasyfikację marihuany”

CannApteka.pl

Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.