Pierwsze spotkanie z dabbingiem

Świat dabbingu stale rośnie i staje się coraz bardziej popularny w świecie marihuany. Jeśli jeszcze nie próbowałeś i niechętnie odkrywasz świat koncentratów, mamy dla ciebie kilka wskazówek. Koncentraty są niesamowite i chcemy, aby twoje pierwsze spotkanie z nimi było niesamowite. Poniżej kilka sposobów na to, jak sprawić, aby tak właśnie było.

1. Kup „słabszy” koncentrat.

Ok, ciężki podpunkt. Tak, możesz spalić pięć jointów OG Kush. Dobrze. Ale koncentraty są całkowicie inne. Mimo, że wszystkie koncentraty są mocniejsze od marihuany, wśród nich istnieją również mocniejsze i słabsze opcje. Nie wybieraj koncentratów, które posiadają 89% THC jeśli próbujesz ich po raz pierwszy. To zły pomysł, zaufaj nam.

2. Wybierz dobry smak.

Podczas dabbingu, możesz doświadczyć poziom smaku, który normalnie uważasz za nieosiągalny. Poważnie. Zanim kupisz, sprawdź dostępne opcje. Zapytaj również o ulubiony smak osobę, która sprzedaje koncentrat jak i swojego kumpla.

3. Pij wodę przed, podczas oraz po.

Nie śmiej nawet zawracać oczami. Nawodnienie jest dobre dla ciebie, nieważne czy dabbujesz czy nie. Bądź nawodniony, bo jeśli nigdy nie próbowałeś koncentratów, prawdopodobnie nie jesteś przygotowany na ilości potu, które twój organizm będzie produkował. Pij wodę, dużo wody.

4. Dabbuj z przyjaciółmi.

Spróbuj ekstraktów z przyjaciółmi. Nie bądź głupi i nie rób tego sam. Bądź mądrzejszy – nie wiesz jak substancja wpłynie na ciebie i twój organizm, więc bądź w towarzystwie tych, którzy pomogą ci, kiedy twój haj będzie zbyt mocny.

5. Weź jednego bucha, a następnie odczekaj.

Poważnie. Szanse, że twój haj będzie zbyt intensywny są ogromne. Nie zepsuj całego doświadczenia będąc zbyt zachłannym.

6. Baw się dobrze!

Koncentraty są po prostu niesamowite. Kiedy otworzysz te drzwi w świecie cannabis, możliwości będą nieograniczone. Cały czas powstają nowe koncentratów oraz odkrywane są nowe sposoby na cieszenie się nimi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.