Pandemia powoduje wzrost sprzedaży marihuany

Wzrost sprzedaży marihuany wśród epidemii nowego koronawirusa.

Według nowych danych, legalna sprzedaż marihuany rośnie, ponieważ wiele osób postanawia kupować zapasu ze względu na panującą pandemię nowego koronawirusa oraz brak pewności co do tego, co się wydarzy.

Zdaniem firmy Headset, zajmującej się statystyką oraz zbieraniem danych, wzrostu sprzedaży doświadczyły przede wszystkim miejsca takie jak Kalifornia, Kolorado, Nevada, Oregon oraz Waszyngton. Rekreacyjna marihuana jest legalna we wszystkich pięciu stanach.

Dnia 16 marca w Oregonie odnotowano o 75 procent wyższą średnią sprzedaż. Headset stwierdziło także, że średni rozmiar koszyka – średnia ilość kupowanej marihuany przez daną osobę – był również większy; a dokładnie o 29 procent większy w Kolorado po otrzymaniu przez mieszkańców prośby o pozostanie w swoich domach.

Niektóre miasta – w tym New York, San Francisco i Palm Springs w Kalifornii – według The Associated Press – określiły legalne firmy zajmujące się cannabis jako „niezbędne”, co oznacza, że mogą pozostać otwarte pomimo obecnie obowiązujących restrykcji związanych z globalną pandemią.
Wielu klientów w Kalifornii po raz pierwszy decyduje się na zamawianie marihuany online. Rynek dostaw online również zanotował wzrost, który wynosi ponad 50%.
Wiele sklepów poinformowało również, że wielu klientów kupuje marihuanę hurtowo; wykorzystując maksymalnie obowiązujące – legalne – limity prawne. Podobnie dzieje się we wszystkich innych niezbędnych sektorach związanych z artykułami gospodarstwa domowego, takimi jak żywność czy środki czystości i papier toaletowy.

Mamy nadzieję, że sytuacja w miejscu, w którym mieszkacie pozwala wam na zakup marihuany! Zostańcie w domu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.