Jak Trzymać Ptaki z Dala Od Uprawy Marihuany? 

Zwykle kochamy ptaki, ale ptaki kochają rośliny marihuany. I wcale nam się to nie podoba… Koniecznie czytaj dalej, ponieważ mamy dla ciebie kilka cennych wskazówek, jak zapobiec kradzieży naszych cennych nasion przez ptaki!

Ptaki – nasi skrzydlaci przyjaciele. Jak się okazuje, zagrożenia dla twoich roślin mogą pochodzić z góry, a nie zawsze z ziemi. To bardzo denerwujące, jeśli spędziłeś dużo czasu w pięknym ogrodzie cannabis i odkryje to stado ptaków. Nie zrozumcie nas źle, kochamy ptaki, to piękne zwierzęta. Ale byłoby miło, gdyby zostawili nasze ogrody w spokoju! Oczywiście ptaki nic na to nie poradzą, po prostu szukają pożywienia – a roślina konopi ma wiele do zaoferowania. Stado ptaków może wyrządzić wiele szkód w Twoim ogrodzie cannabis.

Ochrona uprawy przed ptakami

Istnieje wiele sposobów, aby ptaki nie zjadły ci całej uprawy. Prawdą jest również, że ptaki również robią dobre rzeczy dla Twojego ogrodu. Jeśli ptaki odwiedzają Twój ogród, może to być również pozytywne. W jaki sposób? Cóż, lubią jeść owady, a owady mogą stanowić zagrożenie dla twoich roślin. Im więcej owadów zjada ptaki, tym mniejsza jest szansa, że ​​owady zaatakują twoje rośliny.

Z drugiej strony upierzone zwierzęta mogą również wyrządzić ogromne szkody. Lubią jeść nasiona roślin konopi. Musisz podjąć pewne środki ostrożności, aby chronić swoją przestrzeń do uprawy przed ptakami.

Chroń swoje rośliny

Jeśli mieszkasz w miejscu, w którym uprawa marihuany jest nielegalna, powinieneś uprawiać ją na odległym obszarze. Może to utrudnić ochronę Twojej przestrzeni. Jest to szczególnie ważne, jeśli starasz się utrzymać obszar uprawy w tajemnicy.

Siatki na ptaki i owady mogą być świetne do trzymania ptaków z dala od roślin. Istnieją również większe metalowe klatki, które można kupić i umieścić wokół roślin. Pamiętaj, że stracisz przewagę ptaków zjadających owady. Musisz nauczyć się, jak prawidłowo pozbyć się wszystkich szkodników. Jest to bardziej odpowiednie w przypadku obszarów, na których uprawa konopi jest legalna.

Uprawiaj marihuanę wśród innych roślin

Możesz spróbować uprawiać swoje rośliny konopi wśród roślin, które ptaki w Twojej okolicy wolą od marihuany. Będziesz musiał przeprowadzić swoje własne rozeznanie na ten temat. Zasadniczo starasz się odciągnąć ptaki od swoich upraw. To nie jest świetne rozwiązanie, ale może pomóc!

Karmniki dla ptaków

Ustaw karmniki dla ptaków w obszarze uprawy konopi, ale na tyle daleko, aby odciągnęły ptaki od obszaru uprawy. Może to być skuteczny sposób na powstrzymanie ich od dziobania roślin w poszukiwaniu nasion. Pamiętaj, że może to być trochę drogie, ponieważ będziesz musiał regularnie napełniać karmniki. Również inne zwierzęta będą próbowały dostać się do nasion.

Materiały odblaskowe

Możesz powiesić odblaskowy materiał na gałęziach roślin w pobliżu uprawy. Możesz także powiesić go bezpośrednio na swojej uprawie. Niektórzy ludzie wieszają płyty CD w całym swoim ogrodzie spożywczym za pomocą żyłki wędkarskiej (nie umieszczaj ich bezpośrednio na swoich roślinach konopi). Możesz użyć folii aluminiowej, płyt CD, form do pieczenia lub wszystkiego, co jest lekkie i odbijające światło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.