Denver zatwierdza ustawę dotyczącą konsumpcji marihuany

Wybory w zeszłym miesiącu były jedną wielką wygraną na rzecz marihuany. We wszystkich stanach w USA, w których zatwierdzono medyczną lub rekreacyjną marihuanę, z wyjątkiem jednego, oczywiste jest, że ten ruch idzie cały czas do przodu. Jedna z inicjatyw była szczególnie ważna dla legalizacji marihuany, a mianowicie Ordinance 300 w mieście Denver, która zezwala na społeczne (publiczne!) spożycie marihuany.

palenie-joint-lolek-palenie-marihuany

Firmy konopne lub organizatorzy imprez mogą ubiegać się teraz o pozwolenie na społeczne stosowanie marihuany. Wnioskodawcy ubiegający się o pozwolenie, roczne lub tymczasowe, muszą otrzymać wsparcie od jednej grupy z sąsiedztwa, takiej jak na przykład wspólnota mieszkaniowa lub rada osiedla. Grupy te mogą określać warunki eksploatacji, w zamian za wsparcie. Więc wszystko, nawet opłata, zależało będzie od wyniku negocjacji.

Obecnie niektóre prywatne wydarzenia w Denver zezwalają na posiadanie marihuany na imprezie, ale wydarzenia nie są otwarte dla wszystkich. Wraz z uchwaleniem Ordinance 300, zarówno mieszkańcy jak i turyści (21+) mają więcej przestrzeni, gdzie mogą publicznie stosować marihuanę.

Wszystkie zezwolenia będą dostosowane do firm i dzielnic.

„Idąc dalej, zasługujemy na bezpieczne, przyjazne marihuanie lokale publiczne we wszystkich miastach. My [konsumenci marihuany] jesteśmy praworządnymi, płacącymi podatki obywatelami. Wybieramy stosowanie marihuany legalnie, publicznie, pod ochroną praw konsumentów i nie konsumentów.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.