Dawali mu 18 miesięcy życia, wyleczył się sam

Wspólnym wątkiem wśród osób, które stosują olej cannabis jest to, że on naprawdę działa – i potwierdza to ostatnia historia mężczyzny, któremu powiedziano, że pozostało mu 18 miesięcy życia, a on wyleczył się sam za pomocą marihuany.

Właściwości medyczne marihuany są niezaprzeczalne!

David Hibbit jest kolejnym żyjącym przykładem tego, że olej z marihuany jest w stanie wyleczyć raka. Niektórzy nazwaliby jego wyzdrowienie cudem, ale to roślina marihuany jest cudem samym w sobie. Musimy w końcu zrozumieć jej potencjał medyczny i zacząć korzystać z tego, że dostaliśmy ją od matki natury.

David Hibbit usłyszał pierwotnie od lekarzy, że zostało mu od 9 do 5 lat życia po tym, jak rozpoznano u niego raka jelita grubego, który był w trzecim stadium rozwoju. Jego przygoda z rakiem była długa i żmudna. Na początku zdiagnozowano u niego hemoroidy, dopiero później wykryto raka jelita grubego – zbyt późno, jak mówili niektórzy lekarze.

Zalecono mu zwykle stosowane w takim stanie leczenie, takie jak radioterapia oraz chemioterapia, zanim zdał sobie sprawę, że dostępne są również inne opcje. Doszedł do punktu, w którym rozpaczliwie szukał czegoś, co nie będzie wyniszczało jego organizmu na takim poziomie jak robi to chemioterapia. Znalazł informacje, że wielu chorych na raka stosuje olej z marihuany w celu leczenie doświadczanych objawów.

Po zaledwie miesiącu stosowania oleju z marihuany, Hibbit całkowicie zrezygnował z radioterapii i chemioterapii. Kilka miesięcy później, poddał się operacji usunięcia nowotworowych węzłów chłonnych i po tym zabiegu, jego jedynym sposobem leczenia był olej z marihuany.
Po siedmiu miesiącach regularnego stosowania oleju poddał się badaniom. Odkryto, że mężczyzna wolny jest od choroby, a jego przyszłość na tym świecie staje się rzeczywistością.

„Marihuana sprawia, że odczuwam haj, który pozostaje ze mną na kilka godzin, ale nie jest tak zła jak chemoterapia. Ból po prostu zniknął i jak widać, marihuana wykonała swoją robotę.”

Jest to rewolucyjne wydarzenie odnośnie wykorzystania oleju z marihuany!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.