Cena marihuany w amerykańskich aptekach

Pacjenci oraz funkcjonariusze protestują z powodu wysokiej ceny cannabis w aptekach. Ceny na ogół wahają się od 40 do 70 dolarów za jedną ósmą uncji, co różni się znacznie od ceny nielegalnej marihuany z ulicy. W aptekach, cena marihuany jest prawdopodobnie tak duża, ponieważ zawiera w sobie wszystkie koszty związane z prowadzeniem sklepu, płac pracowniczych, ubezpieczenia, zabezpieczenia, księgowości, a nawet podatków (w Kalifornii medyczna marihuana podlega podatkowi od sprzedaży). To wszystko wiąże się ze zwiększonymi kosztami lekarstwa.

Z drugiej strony, sprzedawcy zapewniają większą wartość klientowi, oferując szerszy wybór produktów, bezpieczniejsze i przyjemniejsze środowisko oraz niezawodne i odpowiedzialne źródło, na które mogą liczyć klienci. Ceny różnią się znacznie wśród konkurujących ze sobą dystrybutorów. Apteki, które pobierają zbyt dużo, zostaną ostatecznie do zamknięcia lub obniżenia cen. Rynek musi zawsze ewoluować.

Jeśli nie podoba Ci się cena rynkowa, najlepszym sposobem jest uprawianie własnej marihuany. W większości miejsc, gdzie legalna jest medyczna marihuana jest to jedyna prawna opcja. Niestety, może być bardzo łatwo znaleźć się po złej stronie prawa, nawet jeśli działasz całkowicie legalnie. A to dlatego, że wciąż ryzykujesz aresztowaniem przez szczególnie złośliwych gliniarzy. Mimo, że ie ma prawa przeciwko kupowaniu marihuany, tylko sprzedaży, uprawy i posiadaniu, najlepszym sposobem jest dokładne zapoznanie się z lokalnym prawem i poznanie ryzyka przed rozpoczęciem własnej uprawy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.