10 Najlepszych Odmian Sativa Indoor

Odmiany Sativa są jednymi z najbardziej poszukiwanych w świecie marihuany. Dając ludziom energetyczny haj, który pozwala im kontynuować dzień i nie zamieniać się w zombie na kanapie, odmiany sativa są często uznawane za jedne z najlepszych dostępnych odmian marihuany. Stanowią jednak problem dla tych, którzy chcą uprawiać sativa w pomieszczeniach. Sativy znane są z tego, że w miarę wzrostu sięgają wysoko i osiągają wysokie rozmiary. A ci, którzy mają małe przestrzenie lub te, które nie mają wysokich sufitów, mogą mieć z tym problem. Czy zatem hodowcy są naprawdę ograniczeni do uprawy wyłącznie odmian indica, które znane są z tego, że rosną krócej i rozwijają się na boki, a nie w górę?

Zupełnie nie! Ci, którzy chcą mieć własną roślinę marihuany w swoim domu, mogą otworzyć się na możliwość uprawy pięknej odmiany sativy. Muszą jedynie zapoznać się z dziesięcioma najlepszymi dostępnymi odmianami sativa do uprawy indoor.

10 najlepszych odmian sativa do uprawy indoor

1. Amnesia Haze

Amnesia Haze może nie być pierwszą uprawą indoor, o której wiele osób myśli, zastanawiając się, co zasadzić w swoich uprawach. Chociaż ta roślina może być nieco rozciągliwa i nieporęczna, nie musi tak być. Dzięki kilku prostym technikom treningowym o niskim poziomie stresu roślina ta z pewnością stanie się łatwa do opanowania. A przy średniej zawartości THC wahającej się od 17 do 25 procent, z pewnością oferuje potężne efekty!

2. Maui Wowie

Ta sativa do uprawy w pomieszczeniach kryje w sobie coś więcej niż tylko zabawną nazwę. Odmiana ta stała się legendarna w świecie cannabis dzięki swojemu wyjątkowemu owocowemu smakowi przypominającemu ananas i doskonałą jakość. W większych miastach pojedyncze gramy Maui Wowie sprzedawane są również po absurdalnie wysokich cenach, co może przynieść dobrą wiadomość dla tych, którzy uprawiają komercyjnie lub dla zysku. W przeciwieństwie do innych sativ, Maui Wowie zakwitnie w ciągu 9 do 11 tygodni.

3. Bay 11

Jeśli zawartość THC w Amnesia Haze nie jest dla Ciebie wystarczająca, a czekanie 11 tygodni na kwitnienie Maui Wowie wydaje się wiecznością, możesz rozważyć uprawę Bay 11. Podobnie jak większość sativ, ta będzie potrzebować jakiegoś rodzaju treningu, aby nie rozciągać się zbyt daleko, ale te wysiłki będą tego warte. Z czasem kwitnienia wynoszącym maksymalnie dziesięć tygodni, a często tak krótkim jak dziewięć, ta roślina marihuany zapewnia poziom THC powyżej 21 procent.

4. Trainwreck

Jest wiele wspaniałych rzeczy, które można pokochać w Trainwreck, ale ci, którzy szczególnie szukają sativy do uprawy w pomieszczeniach, mogą odkryć, że to wysokość lub jej brak jest tym, co pokochasz najbardziej. Trainwreck to odmiana z dominującą sativą, chociaż ma pewne efekty indica, które zaczynają się pojawiać po godzinie lub dwóch. Ta potężna piękność również zakwitnie po około dziewięciu tygodniach, a plony będą powalające, dzięki czemu będziesz mógł ją palić przez długi czas.

5. Durban Poison

Durban Poison jest ulubioną sativą wielu palaczy z wielu powodów. Pierwszym z nich są potężne efekty, które zapewnia, sprawiając że jesteś energiczny i szczęśliwy. To imponujące, jeśli weźmie się pod uwagę, że Durban Poison może zawierać średnio około 25 procent THC, które uderza prosto w głowę. Każdy hodowca, niezależnie od tego, gdzie rośnie, pokocha uprawę tej rośliny, ale to, co może im się w niej najbardziej spodobać, to fakt, że ma ona bardzo krótki czas kwitnienia, wynoszący zaledwie osiem do dziewięciu tygodni.

6. Strawberry Sour Diesel

Strawberry Sour Diesel to połączenie kilku najlepszych odmian, które umożliwia doskonałą uprawę sativy w pomieszczeniach. Odmiana rodzicielska, Strawberry Cough zapewnia owocowy smak truskawek, który pokochają palacze, podczas gdy drugi rodzic, Sour Diesel zapewnia wspaniały, pełen energii umysłowy haj. Pąki te pokryte są mroźnymi trichomami, które gwarantują wspaniały dym od pierwszego wejrzenia, a ich czas kwitnienia jest bardzo krótki, wynosząc zaledwie 55 do 60 dni. Oprócz tego mają podwyższony poziom THC i strukturę wzrostu podobną do odmian Kush.

7. AK-47

Samo usłyszenie nazwy AK-47 pozwala koneserom wiedzieć, że zajmują się czymś bardzo potężnym. Ale jej szalony poziom mocy nie jest jedynym powodem, dla którego ludzie kochają tę roślinę marihuany. Chociaż jest to hybryda, składa się głównie z genów sativa, a fakt, że osiąga jedynie około czterech stóp wysokości, czyni ją jedną z najlepszych odmian sativa do uprawy indoor. Zakwitnie po około dziewięciu tygodniach, a hodowcy mogą spodziewać się od tej odmiany od dwóch do trzech uncji zbiorów.

8. Purple Cindy

Purple Cindy to potężna odmiana będąca skrzyżowaniem Purple Oregon Thai i Cinderella 99. Kiedy te niesamowite genetyki się łączą, hodowcy mogą być pewni, że uzyskają mocny dym. Hodowcy mogą mieć pewność, że roślina ta nie urośnie zbyt duża w stosunku do ich przestrzeni. W rzeczywistości osiągnie tylko około czterech stóp wysokości i zakwitnie w ciągu około dziesięciu tygodni. Efekty sativy również zaczną działać natychmiast, dając silny psychodeliczny szum, który zamienia umysł w euforyczną przestrzeń wzmożonej kreatywności. Dla tych, którzy kochają fioletowe zioło, ta odmiana może również przynieść cudowne, fioletowe odcienie.

9. Royal Haze

Kolejna z rodziny Haze, Royal Haze to naprawdę silna odmiana z gwałtownie rosnącym poziomem THC i bardzo małą ilością CBD. Ale jest też coś wyjątkowego w tej odmianie, ponieważ zawiera THCV, czyli związek, który sprawia, że stymulujące działanie THC jest jeszcze silniejsze. Hodowcy indoor pokochają fakt, że ta odmiana osiąga jedynie około czterech stóp wysokości, a jej dziesięciotygodniowy czas kwitnienia sprawi, że będą zbierać pąki w mgnieniu oka.

10. Arjan’s Strawberry Haze

Dla wielu odmiany Haze są po prostu najlepsze, szczególnie jeśli szukasz potężnych sativ; więc nie jest wielką niespodzianką, że trzy z nich znalazły się na tej liście. Arjan’s Strawberry Haze to połączenie szwajcarskiej sativy i innej Haze, NL5 Haze Mist. To niesamowicie towarzyski dym, który zapewnia podnoszące na duchu i energetyczne efekty dzięki 20-procentowemu poziomowi THC. Ta odmiana rośnie jednak dość wysoko, więc z pewnością będzie potrzebował jakiejś techniki treningu o niskim poziomie stresu.

Podsumowanie

Dla tych, którzy szukają sativy do uprawy w pomieszczeniach, to tylko niektóre z najlepszych nazw, które mogły znaleźć się na liście. Nie ma powodu sądzić, że tylko dlatego, że interesuje Cię odmiana sativa, nie możesz uprawiać jej w pomieszczeniach zamkniętych. Można to zrobić, nawet jeśli potrzebne jest lekkie przeszkolenie, aby każdy mógł cieszyć się uprawą i wspaniałymi genami sativa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.