TOP 4 Odmiany Marihuany

Top 4 odmiany marihuany pod kątem popularności.

1. Super Lemon Haze
Polecana jako odmiana numer 1 przez Medical Jane, Super Lemon Haze jest numerem jeden na naszej dzisiejszej liście. Odmiana to hybryda, w której dominuje sativa i została stworzona w hodowli przez Green House Seeds.

Budowa roślin definitywnie wskazuje na to, że jest to odmiana sativa, ale pąki są bardzo zwarte. Są tak mocno obłożone w trichomy, że ich kolor wydaje się biały.

Zdobyła nawet pierwsze miejsce Growers Cup 2010 jako sativa!

2. Blueberry

Blueberry nie potrzebuje przedstawiania. Jest to prawdopodobnie jedna z najpopularniejszych odmian wszech czasów, uprawiana przez wszystkich. Będąc hybrydą, w której dominuje indica, Blueberry zdobyła kilka nagród i jest jednym z ulubieńców wśród użytkowników marihuany.

3. Strong Berry

Jednym z najlepszych remediów na bezsenność, ból i brak apetytu jest odmiana Strong Berry. Jest to jedna z najlepszych odmian jeśli chodzi o deszczowe dni; jednak nie powinna być wybierana, jeśli wybierasz się na miasto.

Dzięki unikalnym efektom, Strong Berry uważana jest przez wiele osób za prawdziwą perełkę wśród odmian cannabis indica.

4. New Diesel

Odmiana New Diesel to smakowa mieszanka cytrynowo, grejpfrutowo – benzynowa, która zapewnia ogromną ulgę w bólu oraz wysoko pożądany relaks. New Diesel sprawdzi się również doskonale w redukowaniu doświadczanego przez ciebie stresu.

Jesteśmy przekonani, że pokochasz każdą z tych odmian!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.