sklep z nasionami konopi, thc

TOP 4 odmiany marihuany

Top 4 odmiany marihuany pod kątem popularności.

1. Ghost Train Haze

Polecana jako odmiana numer 1 przez Medical Jane, Ghost Train Haze jest numerem jeden na naszej dzisiejszej liście. Odmiana to hybryda, w której dominuje sativa i została stworzona w hodowli Ghost’s OG z Nevil’s Wreck.

Budowa roślin definitywnie wskazuje na to, że jest to odmiana sativa, ale pąki są bardzo zwarte. Są tak mocno obłożone w trichomy, że ich kolor wydaje się biały.

W Cannabis Cup w Denver w 2014 roku zdobyła nawet pierwsze miejsce jako sativa!

2. Blue Dream

Blue Dream nie potrzebuje przedstawiania. Jest to prawdopodobnie jedna z najpopularniejszych odmian wszech czasów, zwłaszcza na Zachodnim Wybrzeżu. Będąc hybrydą, w której dominuje sativa, Blue Dream zdobyła kilka nagród i jest jednym z ulubieńców wśród użytkowników marihuany.

3. Tahoe OG

Jednym z najlepszych remediów na bezsenność, ból i brak apetytu jest odmiana Tahoe OG. Jest to jedna z najlepszych odmian jeśli chodzi o deszczowe dni; jednak nie powinna być wybierana, jeśli wybierasz się na miasto.

Dzięki unikalnym efektom, Tahoe OG uważana jest przez wiele osób za prawdziwą perełkę wśród odmian cannabis.

4. Headband

Odmiana Headband to smakowa mieszanka cytrynowo – benzynowa, która zapewnia ogromną ulgę w bólu oraz wysoko pożądany relaks. Headband sprawdzi się również doskonale w redukowaniu doświadczanego przez ciebie stresu.

Jesteśmy przekonani, że pokochasz każdą z tych odmian!

nasiona marihuany, konopi, feminizowane, automatic, xxl, sklep

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CannApteka.pl

Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.