Najlepsze Lekarstwo na Kaca

Nie ma na świecie takiego bólu, jak ból związany z nadmiernym spożyciem alkoholu. Szczególnie dlatego, że zazwyczaj przychodzi on ze wstydem oraz żałowaniem naszego postępowania. Nie ważny jest jedak powód, ale to, aby pozbyć się kaca jak najszybciej.

Każdy człowiek z pewnością ma własną, wypróbowaną technikę na kaca. Ale czy jakakolwiek z nich faktycznie działa? Jeśli próbowałeś wszystkiego i nadal cierpisz na ból głowy koniecznie przeczytaj nasz artykuł.

1. Prairie Oyster

Jest to prawdziwie amerykański klasyk jeśli chodzi o sposoby na kaca. Surowe jajko wbite do szklanki, sos Worcestershire, sok pomidorowy, Tabasco, sól i pieprz. Zabija czy leczy? Przekonaj się sam.

2. Mleko

Z pewnością bardziej prawdopodobne jest, że sięgniesz po kawę, wodę lub sok owocowy, gdy będziesz się źle czuł, ale mleko może okazać się zdecydowanie lepszym wyborem. Pełne wapnia i innych minerałów może być wybawieniem, gdy jesteś na kacu.

Szukasz bezlaktozowej alternatywy? Mleko z konopi wzbogacone o wapń, omega 3 i witaminę D2 z pewnością jest dobrym wyborem.

3. Śliwki konserwowane (Umeboshi)

Tradycyjna japońska kuracja na kaca. Te słodko – słono – pikantne owoce z pewnością nie są dla słabych, ale nigdy nie wiadomo… może akurat ta szalona opcja okaże się najlepsza.

4. Słona kawa

Kawa ze szczyptą soli jest lekarstwem na kaca, które zostało opracowane przez Francuzów. Kofeina pomoże pobudzić cię do życia, a sól uzupełni elektrolity.

5. Seks

Ostateczne źródło endorfin, seks – jest najwyższej klasy lekarstwem na kaca. Naturalne środki przeciwbólowe takie jak endorfiny, pomagają złagodzić bóle głowy, a energiczne ruchy pomagają wypocić nieprzyjemne toksyny z ciała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.