cbd, olej sklep z nasionami konopi, thc


Mieszkańcy Oklahomy będą głosować w czerwcu

W czerwcu tego roku wyborcy z Oklahomy będą głosować w celu zalegalizowania stosowania, uprawy i dystrybucji medycznej marihuany.

Wcześniej w tym miesiącu, gubernator Oklahomy Mary Fallin ogłosiła swoją decyzję o wprowadzeniu ogólnostanowego głosowania proponującego zalegalizowanie medycznej marihuany podczas czerwcowego głosowania w wyborach wstępnych.

Wyborcy Oklahomy zdecydują w dniu 26 czerwca czy w stanie powstanie licencjonowany system medycznej marihuany.
State Question 788, zatwierdzone w ubiegłym roku na tegoroczne głosowanie, zalegalizowałoby wykorzystanie, uprawę i dystrybucję medycznej marihuany dla pacjentów, którzy osiągnęli co najmniej 18 rok życia oraz posiadają odpowiednie zalecenie od lekarza.

Fallin, która sprzeciwia się legalizacji marihuany, złożyła proklamację wykonawczą, aby umieścić wniosek w czerwcowych wyborach wstępnych. Wszyscy przewidywali, że umieści je ona w głosowaniu listopadowym.

„Zwolennicy legalizacji jak do tej pory postępują zgodnie z procedurami; zebrali ponad 66.000 wymaganych podpisów, tym samym potwierdzając czego chcą nasi wyborcy,” powiedziała Fallin w oświadczeniu.

„Ja tylko spełniam swoje obowiązki jako gubernator.”

Zobacz Również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

olej cbd, oleje, olejki, konopny, z konopi, z marihuany
nasiona marihuany, konopi, trawki, ganji, thc

Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies tylko w celu szybszego wczytywania strony. Akceptujesz je lub opuszczasz nasz portal.