Czynności ułatwiające przycinanie cannabis

Gdy żywiczne, mocno pachnące cole zaczynają uginać się pod własnym ciężarem, jasnym jest, ze nadchodzi pora żniw. Wszystko, co pozostało do zrobienia to posiekanie, wysuszenie, trimming i curing. Mimo, że większość procesu zbioru jest dość łatwa, trimming może okazać się najbardziej żmudnym krokiem.

Trimming to powtarzalna czynność, które powodować może znudzenie, ból pleców i zmęczone dłonie. Jednak mimo tego patrzenie jak każda roślina nabiera kształty wynagradza cały wysiłek. Mamy dla ciebie dzisiaj kilka sugestii, które pomogą ci uczynić ten proces bardziej znośnym i przyjemnym.

1. Rozmowa.

Zaproś do pracy przyjaciela. Zawsze możesz z nim porozmawiać o dziwnych lub interesujących tematach. Nie obawiaj się żadnego tematu! Bądź ciekawski, zadawaj pytania i otwórz się na rzeczy, na które nie masz czasu w codziennym życiu.

2. Programy telewizyjne.

Programy telewizyjne i seriale to coś, co sprawi, że czas dosłownie upłynie ci przez palce. Seriale często kierowane są zabawnym dialogiem, który sprawia, że z pewnością nie będziesz się nudzić.

3. Podcasty.

Słuchanie podcastów przez wiele godzin jest jednym z najlepszych sposobów na szybkie upłynięcie czasu. Jakie są najlepsze podcasty? Ciężko jest nam zasugerować coś konkretnego, ponieważ każdy z nas ma inne zainteresowania, ale istnieje także wiele podcastów o marihuanie!

Jeśli jednak jesteś w gronie znajomych, zawsze możesz znaleźć podcast, który rozbawi wszystkich i poprowadzi do wspaniałej dyskusji po skończeniu.

4. Rozdzielenie zadań.

Sekwencjonowanie kolejności operacji podczas trimmingu pomoże odpowiednio rozdzielić zadania przy jednoczesnym zwiększeniu wydajności. Przygotuj wszystkie narzędzia takie jak nożyczki, taca, alkohol, napoje, przekąski – powinny być w zasięgu twoich rąk.

5. Nie upalaj się.

Może się to wydawać sprzeczne z intuicją, ale wykonywanie trimmingu na haju może spowolnić całą pracę. Może się zdarzyć, że zaczniesz skupiać się na pierdołach i niepotrzebnych szczegółach, spędzając masę czasu na oglądaniu każdej łodygi i liści.

Zachowaj palenie na później.

6. Nie musisz wykonywać trimmingu na siedząco.

Siedzenie w fotelu może okazać się po jakimś czasie naprawdę niewygodne – istnieją zadania, które można także wykonywać stojąc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.