Czym Są Automatyczne Nasiona Marihuany?

Nasiona automatycznie kwitnące lub automaty odnoszą się do tego samego rodzaju genetyki: tych, które mają w swoim DNA genetykę znaną jako Ruderalis. Są to odmiany pochodzące z obszarów o ekstremalnych warunkach pogodowych, takich jak południe Syberii, północ Kazachstanu czy Rosja. Główną cechą tej genetyki jest niezwykle szybkie tempo kwitnienia oraz to, że kwitnienie nie zależy od fotoperiodu, ale występuje naturalnie, gdy roślina jest wystarczająco dojrzała.

Nasiona automatycznie kwitnące wytwarzają rośliny, które kwitną po osiągnięciu dojrzałości i są odporne na warunki zewnętrzne. Zwykle zbiega się to z rozwojem siódmego węzła, po okresie wzrostu trwającym około 3-5 tygodni. Kiedy roślina osiąga około 20-25 dni życia, pojawiają się pierwsze oznaki kwitnienia.

Cechy nasion kwitnących automatycznie

Nasiona automatycznie kwitnące konopi są naprawdę wspaniałe. Rosną szybko i łatwo. Dlaczego? Ponieważ genetyka ta narodziła się w bardzo trudnych warunkach, stała się bardzo silną i odporną rasą.

Szybkie: ich kompleksowe cykle życia trwają od 60 do 90 dni.

Łatwe w uprawie: ponieważ kwitnienie nie zależy od fotoperiodu, nie musimy się martwić, ile godzin światła otrzymują, gdy są na zewnątrz i po prostu upewnij się, że otrzymują odpowiednią ilość światła aby mogli przeprowadzić proces.

Odporność: ich dziedzictwo Ruderalis dało im kilka bardzo odpornych genów na problemy na zewnątrz.

Korzyści nasion kwitnących automatycznie

Automatycznie kwitnące nasiona konopi mają pewne zalety w porównaniu z feminizowanymi nasionami konopi. Są to:

Są w stanie rosnąć lepiej niż rośliny feminizowane, gdy jest zimno: ponieważ są bardziej odporne, dobrze radzą sobie, gdy są wystawione na działanie niskich temperatur.

Są szybsze niż nasiona feminizowane: ich kompleksowe cykle życia, od kiełkowania nasion do zbioru rośliny, trwają od 60 do 90 dni.

Są łatwiejsze w uprawie niż inny rodzaj genetyki: są doskonałym wyborem dla początkujących hodowców konopi, ponieważ ze względu na ich krótki cykl życia rzadko są narażone na wilgoć, szkodniki lub grzyby.

Są bardziej dyskretne niż większe rośliny: automatycznie kwitnące nasiona konopi są wysoce zalecane hodowcom korzystającym z balkonów lub tarasów lub małych przestrzeni, ponieważ ich wysokość można kontrolować, ponieważ są to mniejsze rośliny niż inne odmiany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.