Czym jest medyczna marihuana?

To może się wydawać proste pytanie, ale zależnie od tego komu zostanie postawione, jest ona albo niezwykle silnym lekarstwem albo tylko pretekstem, aby uzyskać uczucie haju. Czym zatem jest medyczna marihuana i czym różni się od zwykłej tylko-żeby-dostać-haj marihuany?

Roślina cannabis ma długą historię stosowania medycznego, która sięga tysięcy lat wstecz w wielu kulturach.

Marihuana to marihuana, czy jest ona nazywana „rekreacyjną” czy „medyczną”. Nie ma żadnej różnicy w roślinie, oprócz tego w jaki sposób są napisane przepisy.

Medyczna marihuana jest dostępna wyłącznie na receptę od lekarza, w miejscach, gdzie pozwala na to prawo. Rekreacyjna marihuana oznacza tyle, że przepisy pozwalają każdemu w wieku powyżej 21 roku życia na zakup marihuany bez recepty, podobnie jak alkohol.

Nowi pacjenci powinni zapoznać się z terminologią dotyczącą medyczną marihuanę jeśli rozważają zakup tego lekarstwa.

Mamy znajomą, która od ponad trzydziestu pięciu lat cierpi na stwardnienie rozsiane. Przez cały ten wzięła więcej leków farmaceutycznych niż można zliczyć, ale medyczna marihuana jest numerem jeden, najlepszą rzeczą, jaka została jej przepisana. Marihuana pomaga zmniejszyć ból, poprawia sen, a także ogólny nastrój.

Jedną z największych korzyści, jakie przychodzą wraz z marihuaną jest brak jakichkolwiek skutków ubocznych, jak w przypadku leków farmaceutycznych, które głównie z tym są kojarzone. Nasza znajoma jest pierwszą osobą, która powie, że medyczna marihuana działa, i zmieniła całkowicie jej życie. Stosuje ona czysty olej CBD. Kiedy go przyjmuje, nie doświadcza uczucia haju ani żadnych zmian psychoaktywnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.