Wiosenne Porządki z Pomocą Marihuany

Czas zawitać nowe! Wiosna to pora porządków, nowych początków i kwitnienia (oczywiście). To czas, kiedy robimy porządki w szafkach i szafach, więc dlaczego nie dodać naszych bong do listy i użyć odpowiednich odmian o genetyce sativa, aby dodać sobie dodatkowej motywacji?

Wyczyść swoje narzędzia

Czyszczenie bong i fifek może być uciążliwe, ale konieczne! Jeśli potrzebujesz wymówki, aby rozpocząć rutynę ze szklanymi naczyniami, niech to będzie wiosna:

Procedura czyszczenia narzędzi:

• Opróżnij brudną wodę i przepłucz wnętrze bonga lub fifki iepłą, czystą wodą. Wylej wodę.

• Wlej roztwór czyszczący do bonga. Dostępnych jest wiele różnych roztworów czyszczących, w tym alkohol izopropylowy i sól, ale są też inne roztwory zaprojektowane specjalnie do czyszczenia rurek z żywicy, takie jak Formula 420.

• Zakryj otwory swoich narzędzi. Możesz użyć dłoni, ręczników papierowych lub produktu przeznaczonego specjalnie do fajek wodnych, jak silikonowe nakładki czyszczące Resolution.

• Energicznie potrząśnij bongiem, aż cała żywica zostanie usunięta ze szkła i unosi się w roztworze czyszczącym. Jeśli chcesz, pozwól, aby roztwór trochę się namoczył, ale niekoniecznie musisz czekać.

• Czasami w twoim szkle znajdzie się miejsce lub dwa, które są szczególnie uparte. Aby usunąć te plamy, wypróbuj szczotkę do fajki lub magnetyczną szczotkę do bonga.

• Wylej roztwór czyszczący i wypłucz wnętrze bonga ciepłą wodą. Jeśli szkło wygląda na zamglone
umyj je jeszcze raz niewielką ilością świeżego roztworu czyszczącego, a następnie spłucz jeszcze raz ciepłą wodą.

• Napełnij świeżą przefiltrowaną wodą, załaduj i ciesz się czystymi narzędziami.

Jakie są najlepsze odmiany sativa, które pomogą ci zmotywować się do wiosennych porządków?

Motywacja to pierwszy krok do podjęcia działań w celu osiągnięcia celów wiosennych porządków. Oto kilka szczepów, które pomogą Ci przez to przejść.

1. Super Lemon Haze

Super Lemon Haze o odmiana hybrydowa z przewagą sativy, która jest idealnym, podnoszącym na duchu wyborem do wszystkich prac domowych (takich jak przerażające odkurzanie wentylatora sufitowego lub czyszczenie okruchów z szafek i szuflad lodówki). Ta odmiana to krzyżówka Lemon Skunk x Super Silver Haze, więc spodziewaj się cierpkiego, ale słodkiego smaku na wydechu i chęci do wykonania tych obowiązków!

2. Lilac Diesel

Lilac Diesel to odmiana znana ze swoich energetycznych, radosnych i umysłowych efektów – wpływających na jasne myślenie i motywację podczas przemieszczania się z pokoju do pokoju. Nie możesz znaleźć motywacji, aby nawet rozpocząć listę wiosennych porządków? Ta odmiana Sativa jest idealna dla Ciebie!

3. Fruit Bubblegum

Odmiana Fruit Bubblegum jest tak smaczna, jak się wydaje! Ten kwiat zawiera efekty Sativy, które sprawią, że będziesz szczęśliwy, pełen energii i euforii — to doskonały sposób na rozpoczęcie listy obowiązków!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.