Możesz już aplikować o zezwolenie na uprawę medycznej marihuany w Australii

palenie-nasiona-marihuany-marihuana-nasiona-uprawa-marihuana-marinol-lek-syntetyczna-marihuana-medyczna-marihuana-jak-uzyskac-marinol

Dostawcy medycznej marihuany mogą ubiegać się o pozwolenie na uprawę medycznej marihuany w Australii.

Australia otworzyła uprawę medycznej marihuany w dniu 30 października w drodze głosowania po przejściu nowego ustawodawstwa pozwalającego na licencjonowaną uprawę i produkcję marihuanę do celów leczniczych i naukowych.

„Do tej pory, pacjentom sprawiało sporą trudność zdobywanie produktów medycznej marihuany z zagranicznych źródeł,” powiedziała Sussan Ley, Federal Health Minister.

Osoby uprawiające będą musiały zastosować się do przepisów klasyfikacji oraz ścisłych regulacji Therapeutic Goods Administration. Stany będą także kontrolować wydawanie licencji oraz badać wydajność produktów.

W celu zakwalifikowania, plantatorzy muszą przejść surowe wymogi oraz testy legislacyjne odnoszące się do bezpieczeństwa.

Jest to kamień milowy w legalizacji marihuany i polityki, która jest spowodowana nie tylko zapotrzebowaniem na medyczną marihuanę, ale także prowadzeniem nowej gospodarki dzięki tej branży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.