Chwała MJ! Kościół wyznawców marihuany otwiera swoje drzwi w Indianie

szusz-marihuana-rekreacyjna-i-medyczna-marihuana-polska-medycyna

Indianapolis – Dziesiątki ludzi ubranych w koszulki z liśćmi marihuany, zebrało się pod kościołem, który został utworzony jako test nowej ustawy w Indianie.

Uczestnicy inauguracyjnego wydarzenia w środę zamierzali uczcić otwarcie kościoła bez swojego nielegalnego sakramentu, ponieważ władze groziły im aresztowaniem, jeśli zostanie tam zapalona marihuana.

Sąsiedzi, którzy sprzeciwiają się powstaniu kościoła twierdzą, że Kościół nie jest dobrym rozwiązaniem dla okolicy, ponieważ marihuana jest nielegalna w Indianie.

Założyciel Kościoła, Bill Levin mówi, że zagrożenie kryminalne nie było powodem, dla którego postanowił trzymać się z daleka od marihuany na spotkaniu inauguracyjnym.

Internal Revenue Service poinformował niedawno, że Kościół w Indianapolis został otwarty zgodnie z prawem oraz zwolniony z podatku na podstawie sekcji 501(c)(3) kodeksu podatkowego, który obejmuje organizacje non-profit.

Kościół i jego założyciele zachowują optymistyczne nastawienie w odniesieniu do każdego tematu. Jego założenie to dobre samopoczucie, w jego podstawie leżą przykazania takie jak „Spędź co najmniej 10 minut dziennie kontemplując życie w cichej przestrzeni,” oraz „Śmiej się często, dziel się uśmiechem. Baw się dobrze w życiu, bądź pozytywny.”

Niektóre przykazania z założenia odnoszą się do współczesnych problemów, tj. na przykład „Nie bądź trollem w internecie, szanuj innych, nie wyzywaj, nie bądź wulgarnie agresywny.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.


Copyright © CannApteka.pl - medyczna marihuana, olej CBD, THC, informacje.